Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miután elélveztetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miután elélveztetek, mennyi váladékotok jön? Pl. átázik a bugyi, akár nadrág, vagy csak nedves lesz stb.

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mikor élvezek, nincs rajtam nadrág :D :D

amúgy fogalmam sincs, a páromat kellene megkérdezni

2015. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Attol fugg, az en baratnom mikor beleul mar eleve tiszta lucsok, mert elotte kinyalom, meg kenyezetem..ha el is elvez, akkor tocsog ossze vissza :) aztan, mivel nekem eleg nagy van, es kitolti teljesen a teret, kluttyog, mint a papucs nyaron a strandon :D
2015. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már az előjáték során átázik a bugyim :D:D
2015. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisztike 95 ***** válasza:
Ha kicsit élvezek akkor csak nedves ha nagyot akkor a nadrág is átázik.
2015. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változó,mindegyik előfordult. De én főként reggel, este masztizom, így a pizsamám szokott olyan lenni..jó nedves főleg ha meg is ujjaztam magam, akkor van hogy át kell öltözzek. Arra kell figyelnem a lepedőre ne kerüljön folt.. ha a zsepi kéznél van akkor gyorsan megtörlöm lennt magam, ha nincs akkor jön a pizsicsere.
2021. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!