Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Miután elélvezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Miután elélveztetek pl. orál közben, nektek mennyi idő után lesz újra "üzemképes" a műszer?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőtől függ..kb 2 perc
2015. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ 1-2 perc általában
2015. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem élvezés után ugyanúgy üzemképes mint előtte
2015. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha folytatja a szopást akkor le se lankad. A második elélvezés után is simán állva marad, de az már nem olyan kellemes.
2015. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Befolyásoló tényezők a teljesség igénye nélkül:

-fáradtság,energiaszint

-mennyi ideig tartott az első

-mennyire akarjuk agyban ezt az egészet, mennyire éljük bele magunkat igazán

-egészségi állapot, aktuális vérnyomás, stb. van e bármi kis betegség mondjuk nátha, megfázás stb...


Egyébként 1-2 perctől 20-30 percig az "általános" várakozási idő.

2015. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fél,óra
2015. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mekkora bikák vannak itt GYK-n ez eszméletlen. Csajok itt kell párt találnotok magatoknak. Ennyi csődört......

Nekem kb 15-20 perc szokott kelleni, hogy újra jó kemény legyen. Meg az enyém érzékeny miután elélveztem egy kis ideig, szóval nem jó érzés ha egyből nekiesik a lány újra.

2015. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hangulatomtól függ meg, hogy alapból mennyire voltam fáradt pl. lehet h nem kívánok többet de lehet 5 perc is



25/F

2015. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó. Van, hogy le se lankad, és simán jöhet a következő de van hogy kell neki egy kis idő.
2015. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!