Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehetek, ha csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetek, ha csak a nagyon válogatós csajoknak jovok be? A többieknek nem vagyok az esetük, illetve csúnyának tartanak?

Figyelt kérdés
Akiknek bejöttem mind olyan csaj volt, aki nagyon válogatós elmondasa szerint, és ez igaz is. Nem tudom magam hova tenni. Hogy lehet ez, hogy a valogatosoknak bejövök, a többieknek egyaltalan nem? Szerintetek akkor milyen lehetek? Kivancsi lennék rá.
2015. nov. 26. 21:25
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Megosztó. Mint a csiga. Ínyenceknek jön csak be :D
2015. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na de komolyan, kiváncsi lennék! Milyen az, hogy megosztó?
2015. nov. 26. 21:28
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Én komolyan mondtam.


Szerintem nincs vele baj,mert vagy utálnak,vagy imádnak,de megjegyeznek.

2015. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én akkor különleges vagyok? Mibol adódhat ez? Meg azt is észrevettem, hogy a ciganyoknak, vagy a felig cigany lányok is buknak ram. Pedig színtiszta magyar vagyok. Es ráadásul az osszes lany különböző volt stílusra, meg Mindenre akinek tetszettem, annyi volt a kozos, hogyvvalogatosak voltak.
2015. nov. 26. 21:41
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Hát én azt nem tudhatom...


Nekik általában vagyon a nagyon kigyúrt állatok,vagy a fakó,"törékeny" srácok tetszenek.

2015. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat én pont a ketto kozott vagyok. Akkor azért?
2015. nov. 26. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez. Örülj neki, a válogatós csajok általában jól néznek ki :D
2015. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!