Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexbuli - hogyan tálaljam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexbuli - hogyan tálaljam a többieknek? Részletek lent!

Figyelt kérdés
A barátnőmmel bulit rendezünk szombaton. Két pár lesz a vendégünk, közeli barátok. Kedvesemmel régóta izgat bennünket a csoportos szex. Arra gondoltunk, hogy ez a buli átcsaphatna egy szexpartyba. Persze egyelőre még nem lenne párcsere, csak egymás előtt élvezné mindenki a párját. Azt nen tudjuk, hogy kezdjünk neki, borozgatás közben, mikor már oldott a hangulat, egyszerűen mondjuk meg, mire gondoltunk, vagy találjunj ki valamilyen szexuális töltetű játékot, ami izgalomba hoz mindenkit? Vagy vonuljunk félre a kedvesemmel a hálóba, és sejtelmesen invitáljuk be a többieket? Ti hogy csinálnátok? Tippeket, tapasztalatokat cárunk! Köszi.
2015. aug. 31. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem tűnik jó ötletnek. :D


Biztosak vagytok abban, hogy a többiek kaphatóak ilyesmire? Nem féltek attól, hogy dilisnek hisznek majd benneteket?

2015. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ismerősökkel semmi módon nem csinálnék ilyet. Nagyon rosszul is elsülhet ez a dolog ha a többiek pl nem vevők az ilyesmire.

26/F

2015. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Izgi
2015. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nyitottak, és próba szerencse!
2015. aug. 31. 12:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne ezt elore megbeszelni. pl mi van akkor, ha az egyik lany eppen menstrual?
2015. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nyitottak, miért nem kérdezel rá?????


Eszem-f...om megáll!

2015. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze szólj nekem megyünk a barátnőmmel.
2015. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rohadt szar ötlet, hogy ezt előre nem egyeztetitek
2015. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért ha ők nem mennének bele, mindenkinek eléggé kínos lenne, szóval nem ártana megtudni a véleményüket a dolgokról.
2015. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én szerintem itt két emberen fog múlni az egész buli. a másik két lányon!

biztosra kell menned hogy ez a két lány bevállalna e ilyesmit, és mondjuk örülnének e annak ha a pasijuk a te puncidat bámulja miközben kefélnek. sok nő teljesen elutasítja az ilyesmit, amivel nincs is gond, viszont neked itt most a baráti köröd forog kockán. Ezzel teljesen eltudod idegeníteni őket. Aztán utána már csak egy zakkant tyúk leszek aki partizni akart velük.

2015. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!