Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki vagyok éhezve mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok éhezve mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedem élőben. Kell egy kis idő, hogy feloldódjak. Ugyanakkor neten ismerkedek. Már lassan fél éve nem voltam nővel és nem tudom meddig birom. Már fizetős megoldásra is gondoltam, de nincs hozzá gusztusom. Ami még hátrányomra válik, hogy vékony testalkatú vagyok. Kisfiús arccal. Voltam discoban és a lefitymáló tekintetek elértek. Ez a ugyan már mit akarsz feeling. Bulizni szeretek, és imádok emberek között lenni. Igazából a leszólítás a legnehezebb. Ilyenkor mit mondjon az ember? Ha van miről beszélni akkor nincs gond, de odáig el kéne jutni. Kevés önbizalmam van, így a kisugárzásom se a legjobb. Pedig vhogyan bele kell vágnom mert szükségem van önbizalomra. Különben csak álmodozhatok egy olyan nőről akivel akár később gyerekünk is lehetne. Van vmilyen ötletetek? Tanácsotok?

2015. jún. 17. 02:26
 1/6 A kérdező kommentje:
23 éves férfi vagyok.
2015. jún. 17. 02:27
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
kapj elő egy sznikerszt
2015. jún. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tudok segíteni,de komolyan nem értem hogy az ilyen emberek mi a szart keresnek ilyen oldalakon.Vegyék komolyan a kérdést és ahoz mérten a válasz adást vagy húzzanak el a p***ba!Hülyeségre senki sem kiváncsi!
2015. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy egy sport szeletet. Az elet sport,kell hozza energia!


Szerintem pont a discoban mindegy hogy mesz oda, odamehetsz ugy hogy " jo a buli ,mi?" Vagy ugy hogy " mar megbocsajs de nem tudtam nem eszre venni,hogy milyen szepseget fuj ide a szel. Bun lett volna elszalasztanom az alkalmat hogy megszolitsalak"


Mondjuk en soha nem voltam bulizi csak a ballagason. Soha nem szolitot meg le senki mert a kisugarzasom elriasztja a ferfiakat :D

18/L

2015. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Voltam discoban és a lefitymáló tekintetek elértek"


Hát amíg ilyen gondolataid vannak sehogy!

2015. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent másképp csinálsz, az is garantáltan jobb.
2015. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!