Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véleményetek szerint mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mennyire esélyes ilyen partnert találni? 18/L

Figyelt kérdés

Reményeim szerint egyszer majd elkötelezem magam a férfi mellett akit szeretek,azonban valamilyen szinten nyitott kapcsolatot szeretnék. Elképzeléseim szerint úgy működne,hogy alkalmanként nekem és neki is megengedett lenne mással szexelni,esetleg embereket bevonni(hármas). Természetesen közös megegyezéssel,feltételekkel(!)(pl.: kizárólag olyan személlyel történhet meg aki iránt nincsenek érzéseink).

Akárhogyan is közelítem meg a dolgot,ha józan fejjel átgondolom mindig ott kötök ki,hogy -szerintem- igen is számtalan előnye van!

Én úgy gondolom ,hogy sokkal egészségtelenebbek azok a kapcsolatok amikben az évek során ellaposodik/unalmassá válik/megszűnik a szex,ahol mindkét fél valaki/valami más után epekedik,szexuálisan teljesen kielégületlen,ami végül megcsalásba torkollik.

Rendkívül álszent hozzáállásnak tartom azt,hogy -egyesek szinte felháborodással- védik azt az álláspontjukat,miszerint ha igazán szeretsz valakit nem kívánsz meg mást,eszedbe se jutna máshoz hozzá érni életed végéig... Eleinte mikor még lángol a tűz ez valóban így van,de idővel ez igen is megváltozik,ha őszinte magához az ember belátja,hogy bizony az idő előrehaladtával igen is a felszínre törnek ezek a dolgok. Ilyen beállítottságú az ember,vonzza az új,az ismeretlen,a kaland,és ezzel nincs is semmi probléma,fölösleges dolognak tartom elnyomni.

Én azt tartom elítélendőnek amikor a párok gerinctelen módon,egymás tudta nélkül félrekefélnek! Azzal hogy valakik tiszta lapokkal játszanak és kompromisszumokat kötnek,normális,emberi hozzáállást tanúsítanak.

Egy ilyen kapcsolatban tudnám igazán boldognak és felszabadultnak érezni magamat, feltétel nélkül, teljes szívből szeretni a páromat és kötődni hozzá. Ilyen kapcsolatban nincs helye féltékenykedésnek,nem kell rettegnie az embernek a megcsalástól,bármikor bárhova nyugodt szívvel el lehet engedni egymást,maximális bizalmat szül.

Sajnos ebben az a bökkenő,hogy a férfiakban általában nagy birtoklási vágy, ,,ami az enyém ahhoz senki egy ujjal sem érhet hozzá". Nyugtassatok meg,létezik olyan férfi aki egyetértene az én szemszögemmel,vagy nyugodjak bele hogy sosem találok erre partnert?


2015. nov. 22. 09:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem is gondoltam volna, de...értelmes lánynak tűnsz.
2015. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy a kérdező nagyon okos, pláne, ha tényleg 18 éves, és ilyen összefüggéseket ismer fel. Remélem csinos is :P


Örülök, hogy ennyire egyetértünk, én nem akarom Neked megmondani, mit tegyél vagy mit ne tegyél, csak kibontottam a gondolataimat. Kiváncsi vagyok azért, mi az az egy és más, ami történt Veled, aminek hatására megváltozott a gondolkodásmódod. Ha nem akarod nyilvánosan, megírhatod privátban is.


Az meg külön tetszik, hogy nem mindenáron ezt akarod, hanem nyitott vagy sokmindenre - ez azért jó, mert fiatal vagy, sok a lehetőséged. Keress egy ilyen jellegű kapcsolatot, és tudni fogod, hogy ez mennyire való Neked és mennyire válik be. Én jól érezném magam egy csinos lánnyal nyáron a strandon, ahogy kiértékelnénk a lányokat/fiúkat, vagy ha hazahozná valamelyik éppen kielégítetlen barátnőjét. Biszex vagy egyébként? (Erre se kell válaszolnod, ha nem szeretnél). Csak érdekel, mi az a szexuális nyitottság/túlfűtöttség, ami Benned van. Tudod, ez is relatív, ami nekem perverz, másnak hétköznapi, de lehet fordítva is. :)


Mindensetre sok sikert kívánok a terveidhez és a jövődhöz! :)

2015. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kérdező,nyilván hipotetikus a kérdés, de ha elmúlik a szerelem és ami ottmarad az csak folyamatos vágy és kapcsolatromboló? Te magad írtad,hogy a szerelem úgyis elmúlik.


Lehet,hogy igaza van az előttem szólónak, még fiatal vagy,érdemes lenne kötöttségek és különösebb érzelmek nélkül kipróbálnod egy ilyet,hogy valóban azt adja-e neked amit vársz, valóban tudsz-e birtoklás,féltékenység, dráma nélküli lenni egy(több) éles szituációban?

2015. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!