Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartner kereső oldalakon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner kereső oldalakon, aki talált már partnert, nem volt nehéz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha valakinek élőben nem megy az ismerkedés, azért szánja el magát ilyenre, akkor lényegében nem segít magán, mert a lányok így is visszautasítják, ha szerintük ronda.

Valakinek van tapasztalata?


2015. okt. 30. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
3csaj gyakorirol abbolaz egyik bnőm lett 2 szexkapcsolat szextárskereő oldalrol
2015. okt. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De inkább az érdekelne, hogy nem küldenek-e el a bús p**sába? Mert hallottam olyan, hogy az ilyenek várják a tökéletes faszit és nagyon szelektálnak.
2015. okt. 30. 01:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A problem ott van, hogy egy csajra jut legalább 10 pasi, szóval válogathatnak nyugodtan...
2015. okt. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt a társkeresőkön a túlnyomó többség férfi, vagy nőnek álcázott férfi. Őszintén szólva azután, hogy beszélgettem egy "19 éves csajjal", megvolt a képcsere, minden, majd a talira egy 30as, kopaszodó kövér fickó jött el, hogy nagyon sajnálja de azért leszopna, hát.... inkább többet nem.


Velem csak annyi a baj hogy full ismeretlenül nagyon gátlásos vagyok. Nem tudok kocsmában csak úgy odamenni, leszólítani valakit. És ez eléggé gáz :\


21F

2015. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos sosem sikerült szexpartnert találni társkeresőről...
2015. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokat találtam, nem volt nehéz. Bár nem azért mentem oda, mert élőben gondom lenne, inkább csak időhiány miatt.

Viszont valóban meg kell tanulni kiszűrni a kamusokat. Ja és egyébként sima társkeresőn könnyebb szexkapcsolatot is találni, mint a szexpartner keresőn. Sok nő benne van szexkapcsolatban, de kimondott szexpartner keresőre nem regisztrálna, így a sima társkeresőn találhatóak meg inkább az ilyenek is.

2015. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!