Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet megbeszélni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbeszélni az exekkel kapcsolatos dolgokat?

Figyelt kérdés
Itt főleg a szexuális élet problémáira, ellenérzésekre és részletekre gondolok. Mennyire érzékeny a másik fél ilyesmire, és milyen stílusban lehet azt közölni, ami volt? Mi számít túlzásnak. Minél több tapasztalat érdekel, azt is írjátok légyszi, hogy az érintett ex-kapcsolata (volt-e neki és) aktív volt-e előttetek, és persze milyen neműek voltak.

2015. nov. 21. 19:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi lett volna az esetben, ha nem dicséri az exét? Az nem bántott volna, ha szóba hozná az orált és részletezné kívül-belül és oda-vissza is, amíg nem derül ki, hogy jobbak lettek volna nálad? Akivel még elvesztetted, érzékenyebb voltál rá?
2015. nov. 23. 16:47
 22/23 anonim ***** válasza:
Azon túl kell lépni, hogy esetleg jobb volt neki az exel! De ha olyan jó volt, akkor miért nem vele van? Lehet, hogy volt hármasban. Ok, de feleségül nem venné azt a nőt, aki ott volt. Magatokat nem kellene az exhez hasonlítani, mert értelme sincs. Ha ki tudjátok elégíteni, és tudjátok szeretni, az a férfiaknak elég. Ennél már csak az a fontosabb, hogy ti elégedettek legyetek vele.
2015. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolso elotti vagyok .. Az oralban nagyon joo vagyok es ezt mondta is h en csinalom neki a legjobban szal ez pont nem az csak atlagosan h azok a lanyok miket mertek bevallani amit en nem es ez miatt ereztem magam rosszul de igazabol igaza van au utolsonak ha nem lenne joo velem a szex mar reg ott hagyott volna szal ebbol a szempontbol kulonosebben nem erdekel h az exe miben volt bevallalosab csak mikor elmeselte nem ereztem jol magam tole pedig elhiheted h en sem vagyok nyuszi az agyban
2015. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!