Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet megbeszélni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbeszélni az exekkel kapcsolatos dolgokat?

Figyelt kérdés
Itt főleg a szexuális élet problémáira, ellenérzésekre és részletekre gondolok. Mennyire érzékeny a másik fél ilyesmire, és milyen stílusban lehet azt közölni, ami volt? Mi számít túlzásnak. Minél több tapasztalat érdekel, azt is írjátok légyszi, hogy az érintett ex-kapcsolata (volt-e neki és) aktív volt-e előttetek, és persze milyen neműek voltak.

2015. nov. 21. 19:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Huhh, mert mi lesz, megindítasz egy cyber hisztit?
2015. nov. 21. 23:46
 12/23 anonim ***** válasza:

#7es vagyok:

Aki kiakadt annak én voltam az első komolyabb kapcsolata, és ártatlanka volt előttem, és alapból konzervatív volt a szemlélete. Aki nyúzott, ő pedig elég aktívan élt szexuális életet, és elég nyitott gondolkodású volt ilyen téren.

2015. nov. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. nov. 22. 01:30
 14/23 anonim ***** válasza:

A feleségem, amikor megismerkedtünk "szépített" az előző kapcsolatai, szexpartnerei számán. 20 év után derült ki. 2 gyerekkel hagytam ott.

Nem az volt a baj, hogy akkor letagadta, hanem az, hogy nem vallotta be az első év előtt, és a 20 évnyi hazudozás.

2015. nov. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem indítok el semmilyen hisztit, csak felhívtam a figyelmedet arra, hogy hiába anonim az oldal, ettől még lehetne normális hangnemben beszélni a másik emberrel. Legalábbis úgy érzem én semmi sértőt nem vágtam a fejedhez. Legalábbis addig nem, míg elő nem tört belőled a kultúra...
2015. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem kell kultúrmesterkedni, ha már csak egy flegma önjelölt helyreutasítás miatt írsz a kérdéshez, miközben az nem is helytálló, csak egy körülírt szöveget lusta vagy értelmezni. De persze ez kultúra és értelmiség, nyilván.
2015. nov. 22. 15:43
 17/23 anonim ***** válasza:

Milyen flegma, önjelölt helyreutasítás? Még egy szmájlit is kaptál, hogy ne vedd túl komolyan. :P Netikett mond egyáltalán valamit?


A "körülírt szöveg" pedig hiába helyes grammatikailag; hogyha a fogalmazásmód csapongó és inkoherens, akkor nehezen értelmezhető. Úgy látom ezzel nem csak egyedül nekem akadt problémám. El kéne ezen töprengeni. Mondjuk ötből két ember még nem a világ. Persze, ha abban a közegben, amiben mozogsz, megértenek, akkor nincs semmi probléma. Csak hogy a GyiK az nem feltétlenül az a közeg. Mutatja ezt a kérdésedre beérkezett válaszok mennyisége is. De mondom: ha az életben megértik az emberek a kacifántos fogalmazásodat, akkor nincs semmi probléma. Nyugodtan beszélhetsz továbbra is úgy, mint akinek a seggéből süt a nap.


Az értelmiségemre tett minősítésedet pedig kategorikusan visszautasítom. Fel nem foghatom milyen ember az olyan, aki mindenféle ismeretség nélkül ilyen degradáló és dehonesztáló hangnemet mer megütni egy embertársával szemben. "De persze ez kultúra és értelmiség, nyilván."

2015. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Édesapa, ha szöveget akarsz elemezni, akkor menj az irodalmi estek valamelyikére. Te valami speciális vagy? Nekem ennyi elég az eszed megsaccolására, hogy itt próbálsz felülkerekedni az intellektuál szóvirágaiddal, és összesöpört liberális beütésű gondolatfoszlányokkal, hátha valaki elhiszi hogy milyen okos vagy. Rossz a házszám és fölös az energia :)
2015. nov. 22. 18:44
 19/23 anonim ***** válasza:
Ó, az egyetlen aki itt minősíti magát az te vagy. ;) Na, de téma lezárva, egy dologban van igazad: tényleg felesleges egymásra további energiákat pazarolnunk. Volt szerencsém.
2015. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nalunk en voltam aki kivancsiskodott az exekkel kapcsolatban hat jobban tettem.volna ha inkabb nem kerdezek semmit most eddig ugy ereztem h milyen jo vok nala szexteren aztan kiderult h az exevel nyomtak a harmast kepes volt a noi ejakulacios orgazmusra es most eleg gyengenek erzem.magam... :( 24L
2015. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!