Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet megbeszélni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbeszélni az exekkel kapcsolatos dolgokat?

Figyelt kérdés
Itt főleg a szexuális élet problémáira, ellenérzésekre és részletekre gondolok. Mennyire érzékeny a másik fél ilyesmire, és milyen stílusban lehet azt közölni, ami volt? Mi számít túlzásnak. Minél több tapasztalat érdekel, azt is írjátok légyszi, hogy az érintett ex-kapcsolata (volt-e neki és) aktív volt-e előttetek, és persze milyen neműek voltak.

2015. nov. 21. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Felizgulnak tőle. 30L
2015. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
a többség inkább a homokbafúrt fejet választja, illetve sokan azok közül akiket érdekel a téma és kérdezősködnek utólag jönnek rá, hogy mégsem kellett volna és jobb lenne nem tudni erről :D :)
2015. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Még nem ittam semmit, ezért nem vágom miért nem értem a kérdést..

Szóval az exemtől kérdezem meg, mondja meg milyen voltam én szexuálisan pártatlanul?

2015. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A másik fél az a te párod. Ő neki mennyire tudtad megmondani, hogy miért nem tudtál jól kúrni a volt csajoddal és miért zavart, ha savanyú képet vágott mert túl hamar mentél el benne, pedig még a popsijába is dugtad az ujjad. Na. Ez nem az én példám, csak mondtam egyet.
2015. nov. 21. 19:58
 5/23 A kérdező kommentje:

Második, ez hogy nézett ki nálad, miket tudtak meg?


Értsétek a kérdést, az lenne a cél, hogy lehessen tanulni is belőle :)

2015. nov. 21. 19:59
 6/23 anonim ***** válasza:
Tán akkor érthetően fogalmazd meg, kérlek. :P
2015. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nagyon egyén függő. Az egyik barátnőm majdnem kidobott 1 év után, mikor elmeséltem neki, hogy egyszer volt egy 3asban(2L+1F) részem. Nem ilyen "erkölcstelen" embernek ismert, és azt hitte, hogy én "más" vagyok. Másik barátnőm meg azzal nyúzott, hogy meséljek neki részletesen a szexuális élményeimről.
2015. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó az első használható infót :D Ők mennyire voltak tapasztaltak előtted és mennyire éltek aktív szexuális életet?
2015. nov. 21. 22:19
 9/23 A kérdező kommentje:
#6 Attól hogy túl retardált vagy a szövegértelmezéshez, attól még érthető a kérdés ;) Meg elsősorban nem szüzeknek szól a kiírás.
2015. nov. 21. 22:21
 10/23 anonim ***** válasza:
Retardált az édes jó anyukád, aki a világra hozott, kisanyám. Vegyél vissza egy kicsit.
2015. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!