Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem egykorú lányok ti hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem egykorú lányok ti hány pasival voltatok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok barátnőm is és ő 4 pasival volt én 3 egy másik barátnőnk már 27 éves de ő 32 pasival volt..

Ez nagyon kevésnek számít egy ember életében?

Mert az a helyzet ,hogy egy kapcsolatom volt még csak de már szerintem vele is maradok életem végéig.


2015. nov. 18. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

8-as,


Az is le lett pontozva, aki 1-et írt : )

2015. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
ez igaz...pont azért nem vágom:D
2015. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Én 27 vagyok 6 férfival voltam közülük az utolsó párom immár 8 éve és van egy kisfiunk is.És 17 voltam amikor elvesztettem a szüzességem.Előtte azért volt annyi mert vagy megcsaltak vagy simán nem működött a kapcsolat.Szerintem -tök mindegy ki mennyi pasival volt.Ha nincs normális vagy lekötni nem akarja magát attól még nem.kell apácának lenni.Mindenkinek a saját döntése és kár máshoz mérni magad.
2015. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
22 vagyok, és 2 férfival voltam eddig.
2015. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

23 vagyok, és eddig egy férfival voltam együtt :)

16 voltam, amikor összejöttünk, és 18, mikor először lefeküdtünk, és azóta is együtt vagyunk

a megcsalás pedig nem a szüzesség elvesztésének ideje, vagy a strigulázott pasik számának függvénye, hanem egyén függő, van aki hajlamos rá, van aki nem, nem kéne általánosítani

2015. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24- 7 ferfi
2015. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

27 év. 35 partner.

Ebből 5-10 volt kapcsolat. (Vagyis az utolsóval együtt is vagyok.)

Korán vesztettem el (14), és vele voltam 10 évig. Külön mentünk, elindultam a lejtőn, jött egy nagyon $zar kapcsolat. Szakításnál a fejemhez vágta: "Csak ba$zni voltál jó. Meg hogy $zopjad a fa$zom."

Magam alatt voltam. Elhittem. Pár hónap alatt rendesen megugrott az a bizonyos szám. Majd jött valaki, aki észhez térített, éreztette, hogy másra is jó vagyok, és ott leálltam ezekkel.

Nem mondom, 2-3 alkalmi az utána következő 2 évben is becsúszott, ha épp nem volt senkim. De már nem kéne 1 db sem. Az ember a saját hibáiból tanul úgyis. Ha valaki 1 db szám alapján ítél meg, az elég csőlátású.

2015. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok és 4 kapcsolatom volt idáig.32 z nagyon durva!Ott már valami nem stimmel a csajjal.
2015. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!