Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már igy? Mit tegyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már igy? Mit tegyek, elmúlik?

Figyelt kérdés

7 napja nem szeretkeztünk a párommal megjött a menzeszem most + 7 napig semmi..

Az elmult időben nagyon fusztrált vagyok. Szeretem a párom a sex is jo vele 1,5 éve vagyunk együtt. Boldogok vagyunk 2 honapja össze költöztünk .. nem változott semmi azon kivül hogy egy picivel többet vitázunk de 5-10 percen belül kibékülünk...

Az elmult párnapba mindenért bőgök ( biztos nem a hormonok miatt van sose volt ilyen ) .. pl: tegnap este leültem full üres volt a fejem és egyszer csak elkezdtem sírni.. sírtam csak sírtam nem is birtam abba hagyni 2 orán keresztül... eszembe jutott az exem 2 évig voltunk együtt tul vagyok rajta de most hogy eszembe jutott gomboc van a torkomban.. és eszembe jutott az a kérdés hogy vajon.. ha valaki szétmegy a párjával és jön új.. de párhonapmulva vagy évmulva valami oknál fogva a régivel ujra elpattan a szikra.. vissza menne e hozzá.?. Ez azért jutott eszembe mert a párom körül legyeskedik folyton az exe .. akit nagyon szeretett mostmár 6 éve hogy szétmentek.. de sokáig sirt miatta az párom majd nem 3 évig és rá +3 évre jöttem Én .. én sose meséltem neki az exemről ő igen arrol is hogy mien volt az ágyban..

Azt mondja én jobb vagyok de ez a kérdés nagyon fusztrál.. és nagyon rosszul érzem magam e miatt....


2015. nov. 14. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor nincs mitől tartani :)
2015. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
külső szemlélőként nekem úgy tűnik, csak pótlékok vagytok egymásnak, mert éppen jókor voltatok jó helyen. de még mindkettőtökben ott él az ex emléke. hiába vagytok együtt 1.5 éve, valami nem stimmel kettőtök között és beszélnetek kellene, nagyon őszintén arról, hogy ki-mit érez és mit akar a másiktól a jövőben.
2015. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én hasonló helyzetben vagyok, mert én is sokat gondolok az exemre, úgy érzem még szeretem.

a különbség annyi, hogy én szingli vagyok és az exem óta nem is volt pasim.

2015. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1,5 év alatt most jutott elösször eszembe az exem.. és a párom is csak az eleén beszélt az ő exéről.. most pedig megjelent társaságba folyton a párom körül ugrál sürög forog folyton nagyon rövid szoknyába van magasarkuba a mellei majd kubugyannak a helyükről..

Az exem társalog vele de nem látom hogy sovárogna utána.. ..

Csak érdekel hogy ha valaki .. több honapja éve nem lenne együtt az exével és lenne új de a régivel ujra lobbanna vissza menne hozzá?!

2015. nov. 14. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértelek hogy aggódsz, de ne itt idegenekkel beszéld meg ezt a problémát, hanem a pároddal. Az ex vonzó tud lenni, jogos a félelmed, egy beszélgetéssel megelözheted, hogy közel kerüljenek egymáshoz.
2015. nov. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!