Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavar sokakat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sokakat hogy dagadt létemre sikeresen csajozok?

Figyelt kérdés
86cm, 134kg.
2015. nov. 17. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolom irigyek rád, mert neked van sikered, nekik meg nincs...vagy többre tartják magukat nálad, mert ők "nem dagadtak"...


22F

2015. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

86cm?


Erről ez jut eszembe:


[link]

2015. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
te szemét! miért csinálod! nem látod, hogy engem ez zavar!
2015. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 2

Nekem azért kicsit szőrösebb a tokám. Na, nem olyan szexin mint a Molnár Krisztiáné, meg a farkam se olyan kicsi, de a célnak megfelel:)

2015. nov. 17. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem inkább 186 cm vagy?:)

Amúgy meg irigykednek,hogy sikeres és boldog vagy. Nekik meg unalmas a kis életük, olyan világban élnek,ahol cssak a külső számít..

2015. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert összenyomod őket! Fogyj le inkább, uzsidoboz! :)
2015. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 6

Legalább jobban pattognak rajtam:D

Továbbá az ő szemszögükből is praktikus ez az állapot. Köztudott, az igazi úriember megengedi, hogy a cipőjére térdeljenek. Ám kevesen mondhatják el, hogy a hölgyeket az esőtől is óvni tudják hasukkal, amikor öv szinten bólogatnak;)

2015. nov. 17. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:

ha termeted ellenére bírsz mozogni az ágyban (van ilyen tudom férfi és nőnél is - hogy nagydarab mégis jobban mozog mint egy soványka) akkor ne foglalkozz senki véleményével csajozz,d*gj, tedd a dolgot élvezd az életet.


23/f

2015. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!