Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek a pisiszexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek a pisiszexet?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok az arányokra, hogy mennyi lesz a válasz. Eddig 43 csajom volt, akivel lefeküdtem. Ebből 8-cal volt pisiszex, de kifejezetten ők kérték. Szerették, és most nem részletezném. :D :P Ez azt jelenti, hogy kb minden 5. csaj szereti. És úgy, hogy én nem kérdeztem, ők kérték. Lehet hogy még nagyobb az arány. Szóval nektek volt már részetek benne?
2015. nov. 9. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem
2015. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

32 éves fejjel kérdem én... mi a bánat az a pisi sex? megisszátok? vagy egymásra?


Ha igen, akkor nem hiszem hogy érdekelne...

2015. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Párszor kivertem rá kíváncsiságból, de nem kifejezetten szeretem. Nem próbálnám ki.
2015. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipróbáltam,mert a rendező kérte a filmbe a pisit,szép volt a domina,de elég undoritó volt ahogy a számba csurgatott,majdnem megfulladtam tőle...
2015. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem!Beteges,undorítónak tartom.
2015. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Akkor eddig téged sok aberrálttal fújt össze a szél,vagy jól tudsz hazudni,esetleg mindkettő!
2015. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vagy sok itt az álszent, esetleg még név nélkül sem mernek őszinték lenni. Vagy én hazudok. :) esetleg mindhárom.
2015. nov. 9. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Én se utasítom vissza ha lehet, mondhatnám kifejezetten szeretem! A mostani barátnőmmel eljutottam oda, hogy szex előtt megkértem, hogy pisiljen le, de mégjobb ha bugyiba van és úgy bepisil miközben rajtam van:)
2015. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!