Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes lett a csaj! Vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett a csaj! Vele legyek így?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel "alkalmi kapcsolatban" voltunk.. néha összejártunk már 2 éve...viszont a legutóbbi együttlétünknél kiszakadta a gumi,de ezt csak a végén vettük észre,gondoltuk,hogy nem lesz baj,mert menstruációja 5.napján voltunk együtt,de mégis terhes lett.Azt mondta,hogy ő meg akarja tartani és ha kell nélkülem is felneveli.Én sem akarom elvetetni,de nem tudom,hogy tudnék-e a csajjal kapcsolatban élni. Az a helyzet,hogy a csaj nagyon szerelmes belém már régóta,de én nem érzek iránta semmit. Fiatalok vagyunk még mind a ketten és egy gyerek nagy felelőség,de szerintem úgy a jó egy gyereknek felnőni,ha családban. De szerintetek összejöjjek a csajjal? Hátha megszeretem?! Vagy mit tegyek? Beszéljem rá,hogy vetessük el? 22/F 20/L
2015. nov. 2. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Felnőttél.
2015. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszból de ha a lany szerelmes volt beled miert jatszottal vele h csak szexkapcsolat? Massal kellett volna egyutt lenned aki nem szerelmes beled! Na mindegyis.

Kellett volna venni 72 oras gyogyszert.. Jol hondoljatok meg hogy bele e mentek mert nem kis felelosseg. Plane egyedul felnevelni a babat... Allj mellette. Felesleges osszejonnod vele nem fogod megszeretni. Kenyszerbol pedig sosem jo..

2015. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ennyi idősen más lányt is meg fogsz még kívánni szóval nem adok sok esélyt a kapcsolatnak. Ha meg akarja tartani nem tehetsz ellene semmit amíg be nem fejezi a tanulmányait fizetni kell a gyerektartast. Felkeszulhetsz 18-24 évnyi csorosagra és idegeskedesre mivel az új párod garantáltan cseszegetni fog a gyerektartas miatt
2015. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!