Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes lett a csaj! Vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett a csaj! Vele legyek így?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel "alkalmi kapcsolatban" voltunk.. néha összejártunk már 2 éve...viszont a legutóbbi együttlétünknél kiszakadta a gumi,de ezt csak a végén vettük észre,gondoltuk,hogy nem lesz baj,mert menstruációja 5.napján voltunk együtt,de mégis terhes lett.Azt mondta,hogy ő meg akarja tartani és ha kell nélkülem is felneveli.Én sem akarom elvetetni,de nem tudom,hogy tudnék-e a csajjal kapcsolatban élni. Az a helyzet,hogy a csaj nagyon szerelmes belém már régóta,de én nem érzek iránta semmit. Fiatalok vagyunk még mind a ketten és egy gyerek nagy felelőség,de szerintem úgy a jó egy gyereknek felnőni,ha családban. De szerintetek összejöjjek a csajjal? Hátha megszeretem?! Vagy mit tegyek? Beszéljem rá,hogy vetessük el? 22/F 20/L
2015. nov. 2. 21:02
1 2
 1/13 SoulEater7797 ***** válasza:
22 éves vagy, nem vagy fiatal többé. Gyerektartást legalább fizetned kell.
2015. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Egy próbát megér ez az összejövős dolog, a gyerek érdekében. Ha mégsem sikerülne, legalább megpróbáltad.
2015. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Ez többrétegű probléma. Ha én lennék a gyerek nem szeretnék olyan családba lenni ahol csak kényszerből vannak együtt a szüleim. Akár milyen jó színészek vagytok ez egy idő után lejön. Nagyon sok család szeretne gyereket akinek nem lehet, tehát nem kötelező megtartani de elvetetni sem a legjobb dolog. Miért nem szedett a lány fogamzásgátlót? Nem azt mondom hogy kötelező mert okés a gumi is. De ha már valakivel ilyen sokáig együtt lennék vagy össze járnék azért mégis csak jobb érzés lenne gumi nélkül. Mennyire biztos hogy csak veled volt együtt? Másnál is kiszakadhatott a gumi és akkor a gyerek nem biztos hogy a tiéd. Ha annyira szerelmes beléd a leányzó amennyire állítja akkor az is lehet hogy ezzel a gyerekkel szeretne magához kötni.

Persze ez csak egyedül az én véleményem.

26/F

2015. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Költőnő? ***** válasza:
100%

nem kell összejönni vele csak a gyerek miatt, a kényszer sose jó. Viszont a helyében azért átgondolnám még ezt. Fiatal még nagyon és sztem át sem gondolta, h egy élethosszig mivel is jár ez majd...

Beszélgessetek sokat. Ha mégis úgy dönt, h megtartja; állj mellette mindenben, támogasd. De azt szögezd le neki, h csak a gyerek miatt nem fogsz mellette lehorgonyozni. Mert ő sztem ezt hiszi.

2015. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
remélem ezt is olvassák azok akik naponta 20 kérdést kiírnak h lehetnek-e terhesek ha....
2015. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

szerintem gyere össze vele, hosszú idő a terhesség mire megjön a baba kiderül hogy képesek lesztek e együtt belevágni.

persze mindenképp etikus lenne a terhessége alatt mindenben támogatnod még ha nem is együtt nevelitek fel végül úgy döntetek, ez azt hiszem azért alap.


nem irigyellek szóval kitartást!

2015. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az "egy próbát megér, hátha megszeretem" kezdetű kapcsolatok elég szarul szoktak sikerülni. Annyit tehetsz első körben, hogy nem hitegeted. Én egyébként, mindenféle rosszindulat nélkül, a helyedben először megbizonyosodnék arról, 100%-osan biztos-e, hogy terhes a lány, és valóban tőled van-e a gyerek. Ha valaki egy szexkapcsolatban szerelmes a másik félbe, aki ezt nem viszonozza, könnyedén lehet, hogy a terhességgel próbálja magához láncolni az illetőt. Sok ilyet láttunk már.


Valóban igaz, hogy a gyereknek jó, ha családban nő fel, na de nem mindegy, milyen családban. Egy kirakatkapcsolat, ami csak azért alakult ki, mert ő megszületett, nem tesz jót semelyik gyerek lelkének sem, akkor már inkább legyenek külön a szülők, de boldogan mindenféle tettetés nélkül.

2015. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Ti aztán nagy szakértők vagytok... "Gondoltuk nem lesz baj."

Menstruáció alatt is teherbe lehet esni, és ha már észreveszitek hogy kiszakadt a gumi nem ártott volna egy 72 órás tabit iratni a háziorvossal. Két észlény. . . Előre sajnálom a babát.

2015. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, ha nem szereted, ne élj vele!

Nem, csak a gyerek miatt ne élj vele!

Nem, ne akard lebeszélni a gyerekről, de értesd meg vele, hogy ezzel nem kap meg téged, mert biztos ebben (is) reménykedik, ha szeret téged.

Igen, úgy is lehetsz jó apa, és úgy is lehet szoros kapcsolatod a gyerekeddel, ha nem élsz együtt vele és az anyjával, feltéve, ha korrektek vagytok egymással.

Igen, egy gyerek nőhet fel boldogan, biztos családi háttér tudatával akkor is, ha a szülei nem élnek együtt, ahelyett, hogy folyton civódnának (vagy jeges lenne a hangulat) - én vagyok az élő példa.

Igen, számíts rá, hogy előfordulhat, hogy lesz egy férfi, akinek ez a NŐ kell, a te gyerekeddel együtt is, és akkor vele is számolnod kell, mint aki fontos lesz a gyerek életében.

2015. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet,hogy a csaj nagyon szerelmes belém már régóta"


Talán nem is véletlenül szakadt ki az a gumi?

2015. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!