Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én szűz vagyok de a pasim nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szűz vagyok de a pasim nem az. Megbizhatok benne?

Figyelt kérdés
A barátom 27 éves én meg most töltöm majd a 18-at, és nem tudom, hogy bizhatok e benne, mert a szülinapi ajándékom az lenne, hogy elvegye a szüzességem, de olyanokat mondott, hogyha az első kettő élvezésnél kiveszi, akkor a harmadik már nem ártalmas (mind ezt gumi nélkül).

2015. okt. 25. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
ha a seggedbe élvez akkor néger lesz a gyereketek
2015. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne akkor ne feküdj le vele. Hülyeségeket meg ne higgy el.
2015. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szar dumát :D csak óvszer nélkül akar dugni veled, el ne hidd neki, ha csak nem akarsz abortuszt...
2015. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
csávó is egy iq harcos lehet, hogy ilyen fszságot talál ki, de remélem legalább 18 évesen vagy annyira érett és tájékozott, hogy nem fogsz vele gumi nélkül lefeküdni
2015. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyám borogass.....rám egy páncélszekrényt.
2015. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!