Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én szűz vagyok de a pasim nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szűz vagyok de a pasim nem az. Megbizhatok benne?

Figyelt kérdés
A barátom 27 éves én meg most töltöm majd a 18-at, és nem tudom, hogy bizhatok e benne, mert a szülinapi ajándékom az lenne, hogy elvegye a szüzességem, de olyanokat mondott, hogyha az első kettő élvezésnél kiveszi, akkor a harmadik már nem ártalmas (mind ezt gumi nélkül).

2015. okt. 25. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
te nagyon buta vagy ha lefekszel vele de már így is hogy ilyen teljesen buta pasival vagy gondolom te se vagy valami észlény
2015. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ööö...nem...ez egy debil...

Ha ki is húzza élvezés előtt, attól még ugyanúgy van esély a megtermékenyítésre...

Az meg hogy utána a harmadik már nem ártalmas, az szimplán baromság

2015. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
húúúú, nagyon gyorsan kérj valami mást, és vegyél egy csomag óvszert. És nehogy anélkül hagyd! Kösd, ki hogy csak akkor fekszel le vele ha óvszert húz!!!
2015. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérj egy értelmesebb pasit szülinapodra :D
2015. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el ne hidd neki!
2015. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 RRR ***** válasza:
100%

ez egy emeletes barom kedvesem

selejtezd le SOS


és ,ha már van neted olvass utána a fogantatásnak,teherbeesésének,védekezésnek

szeretkezésnek!!!!!

2015. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság , ugyan ugy teherbe eshetsz ha harmadjára megy el benned vagy elsőre, elvileg kevesebb a a sperma de ugyan úgy életképesek nem véd meg ez semmitől vagy gumi vagy elmész a nőgyógyászhoz és íratsz fel tablettát és 2 hét múlva véd valamennyire..Az lenne a legértelmesebb ha dobnád a pasit és keresnél valami okosabbat mert 27 évesen ilyen butaságot mond , csoda hogy nincs vagy 5 gyereke ilyen gondolkodási móddal.. Ne bízz meg benne ha nem akarsz 18 évesen kismama lenni..
2015. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Jó minden féle lehülyézést megpróbálok magamba tartani

Kezdjük ott hogy ha el is megy gumi nélkül rajta marad a nemi szerven... hiába törölgetné még ha órákig akkor is rajta marad.. és 24 óráig ,,él'' a sejt.. ami azt jelenti hogy első kiveszi oké vissza teszi és még ha törölgetné utána teszi vissza rá 9 hónapra anyuka leszel :) kapizs?

Normálisabb pasit kérj szülinapodra :)

2015. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem
2015. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, már nem kéne ostobának lenned
2015. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!