Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez apakomplexus vagy csak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez apakomplexus vagy csak nem tetszenek a korombeli fiuk?

Figyelt kérdés

Apám elég keményen iszogat. De velem általában nem beszél rosszul, de elegem van belőle amikor részeg. A korombeli fiúk lenéznek, piszkálnak Max. ha hozzám szólnak.

Azok a pasik akik eddig tetszettek 30 fölötti éretlennek voltak. Többségük iszákos. Komolyabban azért nem tetszett egyik sem. Most jóba vagyok egy 36 évessel és vonzódunk is szerintem egymáshoz. Életre szólót nem akarnék egy jóval idősebb pasitól. Ő is iszik de ahhoz képest normális de tudom milyen nagy hülye. Nem látszik rajta a részegség. Maximum szexre kellene a kora miatt de félek hogy szerelmes lennek és nem akarnék tőle szabadulni. Most ha szoktunk beszélgetni el nem tudom képzelni hogy vele legyek?

Miért nem tetszenek a fiatalabbak? Nem adnak rá okot?


2015. okt. 23. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:
16 l
2015. okt. 23. 19:48
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Puszi a hasad alá! 40+/F.
2015. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

36 évessel vonzódtok egymáshoz. aha.

oké. ööö.... én meg a 70 éves nagymamákhoz vonzódok, de tudom hogy nem lehetek együtt velük, micsoda szörnyűség. :'( a szívem szakad meg.

2015. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha igaz is akkor csak annyi h felnőttebb komolyabb gondolkozású pasik jönnek be ami a korosztályodba nincs


17f

2015. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess el az iskolapszichológussal.


Oké az idősebbek tetszenek, az egy dolog nem vészes, de az hogy közös tulajdonságuk ezen kívül az alkoholhoz való vonzalmuk, már nem valami normális.

2015. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy apád alkesz. Neked az idősebbek jönnek be, de azok közül is aki iszik. Ez a két dolog nem illik össze, mert ha eleged van faterodból, tudod hogy leginkább a pia miatt van, mégis olyat keresel aki szintén piál?


Írj privátot ha úgy jobb, itt valami nem áll össze.

2015. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy beteg pi.csa vagy.


"Maximum szexre kellene a kora miatt"

16 évesen örülj már, hogy van luk a lábad között, mit akarsz te szexet egy 20 évvel idősebb embertől? Meglátszik, hogy egy ember teljesen kivette magát a nevelésed alól.....

2015. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"is akkor csak annyi h felnőttebb komolyabb gondolkozású pasik jönnek be ami a korosztályodba nincs"


Írta, higy azok ia részegeskednek. Nem tudsz olvasni? Ez azért nem komolyabb gondolkodás. az meg, higy a korosztályából senki nem jó, elég nagy ostobaság.

A nagyokosokbak igaza van. A csajoknak olyan faszi kell, mint az apjuk. Az meg, higy te 16 évesen dugatni akarod magad, inkább nem is mondok semmit.

2015. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!