Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkorú férfiakhoz szolnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiakhoz szolnék szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nos van a munkahelyen egy helység ahová valami ürügyel be fogok csalni egy férfit mondjuk mit szolnátok ehez?

Elkezdenék sikítani oda jönne és mondanám ott szalast valami állat mondjuk patkány vagy ilyesmi.....

most jön az igazi kerdes mit mondjak vagy csináljak hogy egyértelműen vegye a lapot hogy akarom őt ????

Nem vagyok valami bátor ugyhogy valami olyan választ tanácsot tippet adjatok ami nem túl morbid....

köszönöm

ja és 18 év van köztünk én 23 vagyok

és mielőtt háborognának egyesek csaladja nincs de amugy igazsag azerint ha lenne se érdekelne.....


2015. okt. 21. 20:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ja, csak a telót némítsd le előbb. És ha még bugyi nélkül miniszoknyában hajolva villantasz, miközben "keresed", tuti venni fogja alapot, ha tökös egy kicsit a pasi! :))

33F

2015. okt. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2015. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
na mesélj
2015. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez egy balf.sz nem erdekel ....
2015. okt. 25. 14:14
 15/16 anonim ***** válasza:
mit csinált ami ezt váltotta ki belőled?
2015. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ő balf...? Akkor te mi vagy?? Olvasd már el a kérdésedet! Mint valami tinikur.. írta volna!
2015. nov. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!