Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkorú férfiakhoz szolnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiakhoz szolnék szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nos van a munkahelyen egy helység ahová valami ürügyel be fogok csalni egy férfit mondjuk mit szolnátok ehez?

Elkezdenék sikítani oda jönne és mondanám ott szalast valami állat mondjuk patkány vagy ilyesmi.....

most jön az igazi kerdes mit mondjak vagy csináljak hogy egyértelműen vegye a lapot hogy akarom őt ????

Nem vagyok valami bátor ugyhogy valami olyan választ tanácsot tippet adjatok ami nem túl morbid....

köszönöm

ja és 18 év van köztünk én 23 vagyok

és mielőtt háborognának egyesek csaladja nincs de amugy igazsag azerint ha lenne se érdekelne.....


2015. okt. 21. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ne találj ki hülye ürügyet, mondd meg mi a téma, van annyira érett, hogy érteni fogja ha akarja
2015. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én...én.. ezt nem értem
2015. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ehez én béna vagyok

most akkor szoljak gyere mar légyszives dugj meg vagy mi ???

:-D

2015. okt. 21. 21:05
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy te gyámhatóság, hogy a csalási helyzetét vizsgálgasd! Hallgass az ösztöneidre és oszd a kéjt!:)
2015. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szia, hogy vagy?

van kedved inni valamit?

mi újság?

hogy vagy?

ezekhez a mondatokhoz nem vagy béna szerintem

2015. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Abban a helységben szeretnéd megejteni a dugást vagy ott csak közölni akarod vele,hogy dugni akarsz?
2015. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Kezdjétek el együtt keresni a helységbe a telefonod.(Itt már meg is adtad neki a számod :)) )

2015. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hat engem nem zavarna ha ott cselegszik sem mert mar annyira akarom őt

amugy ez a telefon nem is rosz tetszik jo lesz ez de mondjuk nem mert ha reggel megyek elvégre viszem a telefonom hirtelen meg elveszik?

2015. okt. 21. 21:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem te leszel az első, akinek kicsúszott a zsebéből a telefonja!
2015. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kiprobalom holnap akkor hatha lesz valami
2015. okt. 21. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!