Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális középkorú nőknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális középkorú nőknél (35-50) h. igénylik az anált? Vagy csak véletlen, h.2éven belül 2/2? 43/F

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nem normális. Anált csak 35 év alatti nők igényelhetnek.


Bocs, az iróniáért, de engem kezdenek bosszantani azok a kérdések, amik úgy kezdődnek, hogy "az normális...?", vagy "ez beteges...?"

Ha nektek, azaz mind a kettőtöknek jó, akkor normális. Ha az egyiknek nem jó, de rákényszeríti az akaratát a másikra, az nem normális. És itt most nem csak az análra gondolok.

2015. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Első válaszolóval tökéletesen egyet értek.
2015. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Joe.38 ***** válasza:
52%
Szexben nincs olyan , higy norma ? Ha egy nő vagy sok nő szereti s3ggbe akkor be kell tolni seggbe. Nem szereti a gyógyszert mert hizlal veszèlyes. Gumi budös. Hàt akkor legjobb megoldàs a popi. A felnőtt nőknek vanneszük. Akarnak adni. Nem önzőek mint a csitri 2p èves hugyagyúak. Azaz oda toljàk feneküket is. Abba a korba a nők èlvezik a ha èlvezed ez ad nekik èlvezetet. Ez így jó. Egy felnőtt nő kedveli a partnerèt nem önző e.tèren.
2015. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne lenne normális?
2015. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Abban a korban vannak, amikor már egy erős férfi betörte őket. Tudják, ha férfit akarnak, be kell vállalni mindent. Akkor is, ha nekik ez nem jó.
2015. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Sosem próbàltam az anàlt,férfit bàrmikor kapok,és soha nem csinàlok olyat ami nem jó nekem,ez inkàbb a kislànyokra jellemző.
2017. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

5# Kipróbáltam már, nem is egyszer, nem is eggyel, nem volt kellemetlen, de akkora élvezetet nem nyújtott, mint amekkora macera van előtte. Szóval nem. Nincs olyan erős férfi, aki betörne, és olyan sem született még a földre, akinek a kedvéért bármit bevállalnék, akkor is ha, az nekem nem jó. Ha színaranyból van a fütyülője, akkor sem. Pont azért, mert már abban a korban vagyok, hogy sem a biológiai órám nem ketyeg, sem az egzisztenciám megteremtéséhez nincs szükségem férfira. Egy dolog van, ami nem megy férfi nélkül: a szex. A JÓ szex. De ha a szex sem jó, akkor szerinted miért akarnék férfit?


Kérdező, én sem értem, hogy miért ne lenne normális, ha egy 35 feletti nő igényli az anált? Aki ma 25 éves, és élvezi, az gondolod, hogy 10 év múlva nem fogja?


50+N

2017. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!