Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen szűz vagyok, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen szűz vagyok, ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés
és még soha nem volt barátnöm, ugy érzem életem legszebb éveit már elpazaroltam, ti mit gondoltok?

2015. okt. 16. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem pazaroltad el őket, de egyre nehezebb lesz.
2015. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi sem ciki.

Legalabb azt jelzi hogy megvalogatod kivel baratkozol, nem ugy mint a tobbi fiatal aki fuvel faval osszeall csak pina legyen a dakojan:D

2015. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Szerintem ez nagy önuralomra vall. Igazából ez lenne a normális és nem az, hogy 12 évesen már nem szűz az ember. Ne érezd cikinek!
2015. okt. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó azért ne ess már szélsőségekbe.valóban nem kéne 12 évesen kefélni de ne állítsd bár be természetesnek, hogy valaki 23 évesen szűz, sőt követendő példának.

És kérem szépen nincs itt semmi önuralom. Az akkor lenne, ha folyamatosan ostromolnák a csajok és ő lekopratná őket. De gondolom ez az eset nem áll fenn.

2015. okt. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borzasztó.... viccen kívül: bár evett a vágy,de 21 éves koromig az voltam,és nem bántam meg.
2015. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!