Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki hogy 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki hogy 23 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
hamarosan betöltöm a 23. életévemet, de még csak egy barátnőm volt 17 évesen, az is csak 4 napig. Csók/séta volt csak. Otthonülő típus vagyok, szabadidőmben legozok/nintendozok.Én ezt normálisnak tartom, de a barátaim és ismerőseim égőnek tartják hogy mondjuk többezer forintos legokészleteket vásárlok, meg hogy minden pénzemet nintendo játékokra költöm. Ezenkívűl 4 éve komolyan edzek. Baj szerintetek hogy ennyi idősen még nem volt egy komoly kapcsolatom sem ?
2015. aug. 21. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy annak érzed-e. Mindenesetre fura, és ha nem próbálsz ezen változtatni, akkor egy jó ideig még az is maradsz. Nem tudom, hány lány fogadna el így téged.
2015. aug. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak próbálj változtatni rajta (kicsit kevesebb otthonülés).
2015. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha egyszer ne adj isten lesz barátnőd és le is fekszetek, akkor előtte pakold össze a legód, mi nők nem szeretünk bele lépni...
2015. aug. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Annyi idős vagyok mint te. Utoljára 10 éve legóztam. Mekkora lúzer dolog legózni 23 évesen...
2015. aug. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
lol. mióta luzer dolog bármit is csinálni ami kikapcsol szabadidődben? Ne hallgass az ilyen szerencsétlenekre. Barátnőd meg nem akkor lesz ha befejezted a legózást, hanem akkor ha kimozdulsz otthonról.
2015. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legofigurákkal azért szoktál rosszalkodni?
2015. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nem tehetsz róla, hogy csúnya vagy. Persze ha véletlenül mégis összejön egy nő, mindenképpen titkold el előtte!
2015. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemvagyok csúnya, átlagos vagyok külsőre. Köszönöm a válaszokat, de falun élek itt szinte lehetetlen kimozdulni bárhova.
2015. aug. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!