Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha engem felizgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha engem felizgat, ha egy férfi ért a matematikához?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 01:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Itt már nem elég integrálni, itt már Laplace-transzformálni kell! Utána egy vektormező divergenciáját, rotációját meghatározni...
2015. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 aladar12 ***** válasza:
szívesen megoldok neked másodrendű diffegyenleteket, akár Laplace trafóval is.
2015. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, mert a Laplace transzformációval egy n-ed fokú differenciál egyenletet, egy n-ed fokú algebrai egyenletté lehet átalakítani. Például irányítástechnikai függvényeknél idő tartományból áttérünk vele frekvencia tartományba.
2015. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

De gyönyörűen hangzanak ezek a mondatok.

Imádom :D:DDD

2015. okt. 11. 13:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem is izgat a matek, de nem hiszem, hogy nagyon szexuális téren. Ez csak egy perverzióm. De miért? Mert jó érzés tudni? Valaki van még így? Mitől van ez? Olyan anyagokat szeretek, amelyek mögött megdöbbentően komoly elméleti, Matematikai levezetések vannak.
2015. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
22/F utolsó voltam.
2015. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!