Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normalis, hogy egy 48 eves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, hogy egy 48 eves ferfi le akar velem fekudni?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyszer vont felre beszelgetni, eloszor azt hittem csak a betegekrol akar mondani valamit (korhazba volt a dolog) aztan 'ra tert a lenyegre'. Konkretan, hogy mit tenne velem az irodajaban az asztalon. Oszinten szolva elegge felizgatott, de 30 ev van koztunk... Tudom, hogy csak a testem erdekli, de minden 40+os ferfi ilyen bator ha puncirol van szo?

18/l



2015. júl. 23. 08:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
71%
Ha neked is elég a "csak szex" és független vagy, miért ne? Jó eséllyel olyat tud nyújtani, amit a korosztályodból egy pasi sem.
2015. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 TheCruve ***** válasza:
17%

Ilyen kérdést kár feltenni :D minden férfi aki MÁR vagy MÉG ivarérett lefeküdne simán :D Aki fiatalabb az azért mert menőnek érezné hogy idősebb csajjal volt együtt...

Az idősebbnek meg erőt adna hogy még eltudott csábítani egy 18 éves lányt... Szóval NORMÁLIS :D

2015. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
21%

nem is tudom, hogy ő most bátor vagy szemét, azért egy kávéra meghivhatott volna :D

amúgy normális, 48 évesen is férfi a férfi, sőt még 70 évesen is megnézik a lányokat

és már 18 évesen is nő a nő, sőt, még 15 évesen is nő, csak az nem elfogadott

normális hogy ágyba vinne, de ez a módszer nagyon durva

2015. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
27%

Na én ugy elküldeném az anyujába hogy csak na. Nem szégyeli magát? Vén kézmüves edény. Nem tud már mit kezdeni a saját korosztályában?? Vén kujon. De mindegy "Az úr mindint lát és majd ítél!"


Sok kanos öreg lepontozhat nem érdwkel de irjon is rám hogy miért.

2015. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
78%

4-es válaszoló. Hát én lepontoztalak 26 éves nő létemre. Veszettül prűd vagy. :D

Első hozzászólóval értek egyet. Felizgatott? Hát akkor menj oda hozzá, amikor van egy kis szabadidőtök és húzd be magad után az irodába és zárd be az ajtót. Érteni fogja ;) Később szép, kalandos emlék lesz.

2015. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Szívek királynője.. max élvezed a munkádból adódó "hatalmat", már ha van... Na meg a pénzed... lehet h tanult és okos vagy, te intelligens nem :) Mindenkinek lehet véleménye, máshogy látjuk az adott helyzetet, és én is úgy gondolom, hogy amíg a leányzó és a férfi is akarja a dolgot, addig nincs vele semmi baj. Win-win.
2015. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
14%

És hova szarjak? Az én szememben egy csicska vagy, aki meg van róla győződve, hogy neki van igaza, bárki máshogy látja a világot, az rosszul látja. Begyöpösödött szar vagy, a pénzed senkit sem érdekel.


Ha a "kislány" pedig kíváncsi vagy épp kívánja a férfit, akkor nem teszi tönkre, csak lesz egy valószínűleg kellemes élménye.

2015. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
24%

Kedves Kérdező. Szerintem nincs benne semmi rossz, kellemes emlék lesz :)

Szivek királynője vagy mi a tököm.. Először tanulj meg helyesen írni, utána próbálkozz újra, mert így baromi nevetséges vagy. Legalábbis én jót röhögtem.

2015. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
63%
Szívek Királynője nevű felhasználó ezzel mindent elmondtál. Részvétem Belgiumnak.
2015. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
2%
Probáljatok ti meg irni miközben vezetek telefonrol. És kikérem magam én itt küzdötem és kitartásomnak köszönhetöen. Féléve én vagyok a hónap dolgozoja. Szóval én itt hasznos vagyok és megbecsülnek
2015. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!