Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normalis, hogy egy 48 eves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, hogy egy 48 eves ferfi le akar velem fekudni?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyszer vont felre beszelgetni, eloszor azt hittem csak a betegekrol akar mondani valamit (korhazba volt a dolog) aztan 'ra tert a lenyegre'. Konkretan, hogy mit tenne velem az irodajaban az asztalon. Oszinten szolva elegge felizgatott, de 30 ev van koztunk... Tudom, hogy csak a testem erdekli, de minden 40+os ferfi ilyen bator ha puncirol van szo?

18/l



2015. júl. 23. 08:55
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Így is undorító dolog, mert az apád lehetne. F.omnak születtem meg ilyen emberek közé annak idején.
2015. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

hogy néz ki az a 48 éves férfi ? m itetszik benne ?

privátba is írhatod.


igazán kiváncsi vagyok.

2015. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: a legjobb élményed lehet, én is azt mondom. Felnőtt emberekként szabadon dönthettek, felesleges aggódnod szerintem.

A sok élettelennel meg ne foglalkozz, nekik nem jutott dinnyefőőőőd. :D

2015. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező! A legrosszabb élményed lehet, ezekre meg ne hallgass, ezeknek mindegy, hogy hány éves farok jár bennük, vagy hány éves csajba teszik be, annyira kiéhezett szerencsétlenek, nwm tudnak uralkodni magukon. Legalább benned legyen már tartás!
2015. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Ha punciról van szó akkor nem mérvadó se a pasi se a nő kora. Egy alkalmat se szabad elszalasztani. Én például 47 éves pasi létemre a hétvégén egy 64 éves nővel szexeltem. De nem utasítanálak vissza téged se a 18 éved ellenére.
2015. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
21%
Gyönyörű! Mint az állatok!
2015. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Na, megvolt? :)
2015. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy nem!
2015. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Erkölcsileg nem látok kifogásolnivalót a történetben. Ami nekem nem tetszik, a 48 év. Ami, akárhogy nézzük is, 48 év. Jól tud kinézni egy ilyen korú pasas - fehér köpenyben. De levetkőzve meglátszik rajta a kora, akármilyen sportos életet él is. Tudom, hisz magam 56 éves vagyok, így én is megküzdöttem a 48 évesek "feltámadásával".
2015. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
feliratkozom a topik frissülésére
2015. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!