Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normalis, hogy egy 48 eves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, hogy egy 48 eves ferfi le akar velem fekudni?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyszer vont felre beszelgetni, eloszor azt hittem csak a betegekrol akar mondani valamit (korhazba volt a dolog) aztan 'ra tert a lenyegre'. Konkretan, hogy mit tenne velem az irodajaban az asztalon. Oszinten szolva elegge felizgatott, de 30 ev van koztunk... Tudom, hogy csak a testem erdekli, de minden 40+os ferfi ilyen bator ha puncirol van szo?

18/l



2015. júl. 23. 08:55
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%

Én is ahogy idősödök egyre jobban tudom, hogy mit kell mondani egy nőnek, hogy begerjedjen. Évek tapasztalata és aki akar, nagyon tud fejlődni. Szóval, igen, meg akar dugni, és tudja hogyan gerjesszen be.


És igen, lehet életed legjobb numerája lenne, már csak azért is, mert:

- még fiatal vagy és nem tudom elképzelni, hogy nagyon tapasztaltak lettek volna a partnereid

- egy akkora tabu lenne, hogy az egész tested beleremeg

- egy óriási kaland lenne, amit titkolni kellene és teljesen perverznek éreznéd magad

- az idő megszépít mindent és tíz év múlva lehet úgy gondolnál vissza erre, mint életed legnagyobb orgazmusára, még akkor is ha nem is volt annyira nagy szám.


persze lehet hátulütője is, mégpedig, hogy csak a szája nagy, nem áll fel neki, bénáskodik, 2 perc alatt elsül stb.

2015. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%

Oké kérem a sok OFF beszólást és a sok méregetést, hogy kinek nagyobb a farka, ki keres többet és a többit abbahagyni, erre nyissatok új topicot ahol lehet erről veszekedni.

Szegény lány a körmét rágja, hogy lefeküdjön e a pasival, ti meg itt bohóckodtok! Hát ennyire unatkoztok?

2015. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
93%
Ne rágja már a körmét. Már rég a pasi alatt kellene lennie.
2015. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
83%
Ha a lány is akarja, akkor nem erőszak. Neked meg úgy látszik pénzzel kell kitömni a puncid, hogy élvezd is.
2015. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
66%

Fantasztikusan gyönyörűségesek az írásaid. Szánalmas vagy..

Tudod mit gondolok? Hogy egy Magyarországon élő, megkeseredett, munka nélküli szar vagy!

2015. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
Kerdezo, de vadidegenkent odament a korhazban hozzad? Nyilvan ottani dolgozo. Vagy te is ott dolgozol, esetleg csak latogato vagy? Nem tudom ezt elkepzelni.
2015. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Nem, o ott dolgozik sebeszkent, en pedig (mivel egeszsegugyibe jarok) nyari gyakorlaton vagyok ugyanazon az osztalyon. Elotte is beszelgettunk, pl vizitek utan , de csak a betegekrol, az allapotukrol, semmi tobb. De parszor mar felvette velem a szemkontaktust, ugyhogy kiszamithato volt...:)

Egyebkent minden ertelmes hozzaszolonak koszonom a tanacsot!

2015. júl. 23. 11:46
 18/40 anonim válasza:
100%
Ertem. De van csaladja? Felesege? Eleg undorito dolog lenne igy kozelednie. Ha van neki, legyen eszed, es mondj nemet. Ne keverd a munkat a maganeleteddel, es jobban jarsz egy fiatalabb ferfivel, hidd el.
2015. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Ajánlott valamit cserébe?

Fogja értékelni a munkádat pl?

2015. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
29%
és mivan ha kicsi a pénisze ? 15 alatti ?
2015. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!