Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csúnya nőnek vagy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya nőnek vagy egy csúnya férfinek nehezebb a helyzete?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 20:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az elméleted szép, csak teljesen helytelen. Kiveszi belőle az egyik legfontosabb emberi jellemzőt, a fejlődésre való hajlamot, a tanulást. Először mindenki tutyimutyin kezdi példának okáért a szexet, mert mindenki a 0-ról indul. De 2-3 alkalom után elhiszi már magáról, hogy bass.zameg, ez nem is olyan egetverő dolog, mint amilyennek előtte képzeltem, teljesen jól megy. Ugyanez hasonlóan minden mással. Egy szóval a nők szemében gyenge férfi simán felfejlődhet egy olyan szintre, amire leszáll a nőben a rózsaszín köd, amire utána a csaj azt mondja, hogy ezt a srácot már nem érdemes lecserélni, mert bár nem egy félisten, de megállja a helyét az élet legtöbb területén. Ahogy már hangoztattam, ennek a fejlődésnek a felgyorsításához viszont nagyon jól jön egy társ, aki segíti a tanulást pozitív visszajelzésekkel. Úgyhogy azt kell mondanom, a látszólag érvekkel alátámasztott monológod nem volt több, mint egy újabb bizonyíték arra, hogy ti nők elvárjátok a kezdetektől tökéletes FÉRFIT, mert büdös a "munka", belefeccölni a ti részetekről is energiát, hogy egy kapcsolat működőképes legyen.
2015. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%
Egy csunya no egyszerubben tud szepet varazsolni magabol,en azt mondom. Sminkel,frizuraval,oltozkodessel lehet ezen valtoztatni. Nincs csunya nő!
2015. okt. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A férfinak nehezebb.

A nők egy kis sminkel sokat tudnak magukon javítani. Ráadásul a nőknek több elvárásaik vannak a férfiakkal szemben, mint forditva.

2015. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Igaz. A nőkön sok ruha jól mutat, a férfin nagyon kevés. Felvesz egy feszülős ruhát, pushup melltartót, magassarkút és az már sokat segít. Na meg a smink. Végső esetben plasztikai sebészettel is könnyen lehet szebb/nagyobb mellet, popsit, szájat vagy puncit csinálni.
2015. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

21

Nem értelek, én nem nő vagyok, hanem férfi, és ahogy megcáfoltad, utána rögtön megerősítetted, amit írtam. Nem azt irtam, hogy hogy lenne igazságos, hanem hogy hogyan működik, es epp ezert nehezebb, a nonek viszont konnyebb.

2015. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Jah, miután elküldtem, rájöttem, hogy az utolsó mondatodat félreértelmeztem így negyed 1-kor.
2015. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagyok, és én csúnyának tartom magam. Mégis mindig vannak pasik, akik bepróbálkoznak. Nyilván nem annyi, mint egy dekoratív külsejű nőnél, de vannak. Annyian, hogy még válogatni is tudok (nem küldök el senkit a büdös francba, mielőtt néhányan így értelmeznék).


Sajnos tényleg így van... ebből kiindulva, sajnos egy átlagosnál kevesebb esztétikával rendelkező férfi nehezebben talál magának párt. :/ Ezt én nagyon sajnálom, mert egy ember semmivel sem kevesebb csak azért, mert esetleg az arca nem olyan, mint amit egy szoborból vájtak ki. Nyilván nem csak a külső a fontos, de hát... látjuk, hogy mégis igen csak nagy befolyásoló tényező. :/

Persze vannak kivételek. Meg mindenkinek más tetszik. Szóval szerintem semmi sincs veszve. :)


Ja, és itt írták a sminket... én akkor zsebelem be a legtöbb elismerő pillantást, mikor alig vagyok kisminkelve. :D Pedig értek a sminkeléshez.

2015. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!