Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya ha egy férfinek...

Nagyon csúnya ha egy férfinek szőrös a lábfeje és a lábujjai?

Figyelt kérdés
Vastag erős szőr és 5 cm. hosszú és sok.
2009. márc. 5. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be...
2009. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hat akkor bocsi de eleg kiabrandito!!

vastag 5 centis sok.. ahh hasznalj valami gynatat!!

nezzd meg ugy tobb siekred lesz a csajoknal ;)

2009. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se túl szexi,de van akinek bejön a dzsungel..:)

De ne keseredj el,szinte bármilyen boltban lehet kapni gyantát,de ha nem tudod magadnak megcsinálni,akkor inkább bízd kozmetikusra.

2009. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyáron nem vettem fel miatta lábujjközös papucsot,mert szerintem gusztustalan ekkora szőrrel.
2009. márc. 5. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavart miért nem borotváltad le vagy valami? :))


Szerintem nyugodtan leborotválhatod, vagy legyantázhatod. Bár én nő létemre nem tudom "kezelni" a gyantát, szóval akkor kozmetikushoz érdemes menni és ő megcsinálja.


Én borotválni szoktam a lábam, de te megcsinálhatod úgy, hogy csak a lábujjaidat és a lábfejedet, tehát a lábadat nem kell. Úgy is lehet, hogy amíg muszáj borotválod, aztán mellette csipesszel kiszedsz pár szálat, vagy ollóval visszavágod vagy nem tudom. Azért, hogy ne legyen annyira éles átmenet a szőrtelen és a szőrös rész között. Mert gondolom nem akarod a combodig leszedni a szőrt :D


Különben annyira nem gáz, azért felvehetsz papucsot. De azt írtad sok és hosszú is... az kicsit gáz lehet, vagyis a nőknek legtöbbször nem jön be. Bár ha egyébként jó pasi vagy, akkor szerintem emiatt nem ábrándulnak ki belőled.


De ha ott leszőrtelenítenéd az nem nézne ki hülyén egyáltalán és biztos jobb lenne.

Én epilálom egyébként, de az fáj :)

2009. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ,igazad van le fogom borotválni,nyáron pedig gyantáztatni fogom.Csipesszel azért nem,mert túl sok.
2009. márc. 6. 08:23
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem csúnya, ha minden más rendben van rajtad...
2009. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig én is el voltam vele,bár néha húzódik,viszont papucsban tényleg nem túl szép.
2009. márc. 9. 15:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Pár napja legyantáztattam,a bokámnál pedig kicsit megnyírtam,hogy ne legyen nagy az átmenet.
2009. márc. 27. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyek ahol elvárható,hogy leszedjék a szőrt :/


Elég kiábrándító :S

Bocsi :D

2009. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!