Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy nagyon ronda...

Szerintetek egy nagyon ronda és alacsony férfinek neten vagy élőben van-e több esélye párt találni?

Figyelt kérdés
Miért?

2015. márc. 12. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Te ilyen vagy? Legyszi kuldj kepet a fejedrol, mert mar nagyon nem hiszek az ilyesmiben..


egyebkent neten, hisz ott felszinre kerul a szemelyisege

2015. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem neten is fontos a külső,ha nem nézel ki rosszul,elnézőbbek veled itt is.
2015. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon ronda vagy akkor mind2 nehéz keress nagyon csúnya lányokat náluk több az esélyed
2015. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet a kép 213. kérdésed után már kíváncsi vagyok....
2015. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet, mert nem az a kérdés, hogy ronda vagyok-e. Rengeteg lány mondta már rám, hogy ennyire meg annyira ronda vagyok. Szóval ez nem kérdés. Azzal sem mennék többre, ha valakinek elküldöm és ő kedvességből behazudja, hogy nincs baj velem, de ő maga természetesen nem ismerkedik. Akkor is ugyanott vagyok.
2015. márc. 12. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a lelki világod, elküldöd a képet, még csak válaszolni sem fohok rá feltétlen... engem az érdekel, hogy hogyan néz ki egy itt magát ocsmanynak nevező alak!

egy ideje figyelem a férfiakat is az utcán, és esküszöm nem láttam még ocsmányt...

F21

2015. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neten sincsen.... EN is ronda vagyok... Rengeteg lanynak kuldtem magamrol mar kepet, de egy sem akart ismerkedni..... 18/F
2015. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!