Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az alacsony termetem miatt...

Az alacsony termetem miatt nem találok magamnak párt mostanában?

Figyelt kérdés
10 éve küzdök az egészségügyi problémákkal, emiatt alacsony termetem van, férfi létemre 165-166 cm körül lehetek. 17-20 éves korom körül több párkapcsolatom is volt, de mostmár lassan a 24-et töltöm és elgondolkoztam, hogy ebben a korcsoportban emiatt nem jön össze a dolog ( talán ). (Olvastam itt sok magassággal kapcsolatos kérdést, de remélem, az enyém nem fog rossz visszhangot kelteni.) Még annyit, hogy elképzelhető, hogy ez egy egyszerű mélypont?

2013. jún. 17. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vannak alacsony termetű nők is... célirányosan keressél partnert azt kész.
2013. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sose az égi meszelők tetszettek, de régebben, mikor fiatalabb voltam ( nem mintha most öreg lennék ), könnyebben ment. Most úgy érzem ez akadály, mondjuk leadtam pár kilót az elmúlt években ( szintén egészségügyi probléma volt )
2013. jún. 17. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:

milyen egészségügyi problémád van ?


amúgy én pontosan akkora vagyok mint te és 26 éves vagyok.

Én alapból nem is megyek oda senkihez, mert alacsony vagyok.

Csak körül kell nézni. Még a nők is magasabbak nálam.

Nekem nincsen semmi egészségügyi problémám. Szimplán ekkora lettem a szüleim miatt, mert ők is alacsonyak és én is az lettem, Ezért jól megszívtam az életet.


kérdésre válaszolva, igen. alacsony vagy mint én és ezért nem találsz nőt. mert senkinek nem kell alacsony.

2013. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Autoimmun betegség, pajzsmirigy probléma. Amúgy utolsó elkeserítettél.
2013. jún. 17. 18:47
 5/13 anonim válasza:

szerintem ha egy lánnyal összeismerkedsz és megkedvelitek egymást, akkor biztos nem fogja zavarni h milyen magas vagy:) én is 170 vagyok, a barátom olyasmi magas kb mint te. és nem zavar:)

19L

2013. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányok elég nagy százaléka mostanában vagy az elmúlt 6-8 évben elég magasra nőtt, nem ritka az 175 vagy afeletti magasság sem. De sok átlag csaj is 170 körül van, nem tekintenek 170 alatti srácokra, mint potenciális partnerre. Ez van. Ha felmegy az ember társkeresőkre, akkor a 160 körüli lányok többsége is azt írja le kritériumként (ha van ilyen opció ott), hogy minimum magasság 172 de inkább 175 centi. Ezt nem én mondom, hanem több száz lány adatlapjánál láttam már társkereső oldalakon. Ehhez pedig a többség ragaszkodik is. Imád a többség magassarkút felvenni, az még legalább plusz 5 centi. így egy átlag 165 cm magas lány is 170-172 cm magas lesz. De azért vigasztaljon mindenkit, hogy 10 ből azért kb 2 lánynak látok alacsonyabb, 170 körüli pasit párjának. Tehát nem reménytelen a dolog.
2013. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok reménytelen azért! :) Mint mondtam, több párkapcsolatom is volt, de talán a súlyvesztés miatt vagyok, most még inkább hátrányban. 62 kiló voltam, most 55 vagyok. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. jún. 17. 18:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Inkább ez lehet a baj kérdező... kondizz vagy valamit csinálj.. mert alacsony is vagy, ráadásul ezek szerint vékony is... úgy nézhetsz ki kb, mint egy kisfiú. Nem csoda, hogy nem jönnek a nők..


Menj fel 70 kilóra minimum, ehhez a magassághoz a 70 kiló már egy jó masszív testfelépítést fog kölcsönözni...

2013. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A férjem pont olyan magas, mint te vagy. Én 162 cm vagyok. Fogsz találni valakit, ne aggódj.
2013. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekünk az osztályban egy fiú volt a legalacsonyabb(1. osztálytól 8.-ig), de olyan dumája volt, hogy több csajt is be tudott cserkészni, és már 13 évesen elvesztette a szüzességét.


Jah, és ő azóta se nőtt meg, nem is tudott. Egészségügyi gondja van neki, táborban tudtuk meg, hogy esténként szurit is ad erre magának.


17/L

2013. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!