Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az alacsony termetem miatt...

Az alacsony termetem miatt nem találok magamnak párt mostanában?

Figyelt kérdés
10 éve küzdök az egészségügyi problémákkal, emiatt alacsony termetem van, férfi létemre 165-166 cm körül lehetek. 17-20 éves korom körül több párkapcsolatom is volt, de mostmár lassan a 24-et töltöm és elgondolkoztam, hogy ebben a korcsoportban emiatt nem jön össze a dolog ( talán ). (Olvastam itt sok magassággal kapcsolatos kérdést, de remélem, az enyém nem fog rossz visszhangot kelteni.) Még annyit, hogy elképzelhető, hogy ez egy egyszerű mélypont?

2013. jún. 17. 18:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazából a betegségemből kifolyólag kondizni nem kondizhatok. Erőnlétemet próbálom fejleszteni, futok rendszeresen plusz mindenféle mozgás: nyaranta túrázás. De mostanában nem tudok hízni. Minden esetre nagyon szépen köszönöm a pozitív válaszokat.
2013. jún. 17. 22:47
 12/13 anonim ***** válasza:
El kell ismernem, hogy annak idején nekem is "számított", vagy inkább kritérium volt, hogy az illető minimum 170 cm magas legyen ugyanis én is annyi vagyok. Mára már azonban ez teljesen megváltozott. Van valaki aki kb. veled egy magas és iszonyatosan tetszik - bocsi a kicsit "gyerekes" fogalmazásért, de az egész csak plátói dolog sajnos + a legrosszabb, hogy hiába venném fel a szoknyát (lány vagyok és csak képletesen értem) és mennék oda hozzá, hogy szívesen megismerném nem tehetem... mind1 ez bonyolult kicsit és el is tértem a tárgytól. A lényeg, hogy szerintem aki normális és akit nem érdekel a magasság annak fogsz tetszeni és fogsz barátnőt találni, mert ha valakinek tényleg igazán szimpatikus leszel akkor a magasságod lesz a legutolsó "problémája" veled.
2013. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
72%
Szia,én elmondom neked az én helyzetem,hátha okulsz belőle.Én nagyon alacsony fiú voltam.9.dik-be èn voltam az egyik legkisebb fiú és ez a sok trauma kialakított bennem egy kisebbségi èrzèst,ami pedig az önbizalmamat rombolta porrá.Mostanra rendesen megnőtem,de az érzés megmaradt...akárhol is járok mindig megtalálom aki magasabb nálam ès ez elkeserít.A csajok se szeretnek jobban mióta megnőttem és ez mind arra enged következtetni,hogy nem a magasság volt az én bajom hanem az ebből kialakuló önbizalomhiány.TE még tudsz ezen változtatni!! NE ES EBBE A HIBÁBA !!
2013. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!