Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csúnya nőnek vagy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya nőnek vagy egy csúnya férfinek nehezebb a helyzete?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 20:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
Férfinak. Egy nő akkor dug, amikor akar.
2015. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Utóbbi
2015. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%

Miért is lenne csak a férfiaknak nehéz? Hol dugnátok meg egy csúnya nőt? Én csúnya nő vagyok, tudom, miről beszélek... -.-


Igen, kérdező, sajnos így nehezebb.

2015. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Régebben összehasonlíthatatlanul nehezebb dolga volt egy csúnya nőnek, de mára, hála a média agymosásának, a férfiak is felzárkóztak. Persze ettől nem lett semmivel sem könnyebb a csúnya nők helyzete.
2015. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha tényleg csúnya, és nem csak nem szép, akkor mindkettő elég nehéz helyzetben van.
2015. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%

A férfinek sokkal nehezebb a helyzete,ezt a mindennapokból,és tapasztalatokból látom magam körül.

Sőt a férfinek még "csúnyának" sem kell lennie ahhoz,hogy nő nélkül maradjon egész életében... Ha nem jóképűnek,jó genetikával született,onnantól nincs esélye egy nőnél sem... :/

A nők közül még a "legcsúnyábbak" is elkelnek bőven,azonban a férfiak között már az átlagos kinézetűek is elbuknak,és nem jut nekik nő...

Azért tettem idézőjelbe a "csúnya" és hasonló kifejezéseket,mert ilyen nem nagyon létezik szerintem.

Legalább is szerintem,minden nőben láttam valami jót,akár nagyobb vagy kisebb dolog volt,de a mások által "csúnyának" nevezett nőkben, én láttam nagyon sok jót.Akár a szeme fogott meg,akár a kreativitása,akár a tökéletlensége,tehát hogy mondjuk szeplős volt.És még lehetne sorolni mennyi minden van,azonban fordítva...

A nők már ha nem vagy tökéletes,szóba sem állnak veled..

24/F

2015. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
En is osztom, a férfiaknak nehezebb a helyzete. Szerencsére mindig megtalálom, azt akinek en is bejovok meg nekem is bejön. De sok olyan srácot ismerek akik meg nem is annyira csúnyák, max kicsit visszahúzódóbbak, éveken keresztül nem talál senkit. A nemek helyzete életkoronkent is változik, egy fiatal srác nehezebben egy középkorú férfi könnyebben, míg egy fiatal lány könnyebben, de egy középkorú no nehezebben. ( kivétel erősíti a szabályt )
2015. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen korosztályról beszélünk és milyen helyzetről. Ha szex keresés akkor a férfinak egyértelműen nehezebb.
2015. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A férfinak nehezebb minden szempontból. Nem egy, totál elhanyagolt, dagadt, zsíros hájpaca van KAPCSOLATBAN tanult, nem azt mondom, hogy adonisz, de jó testű, normális egzisztenciájú férfival. Megdugatni magukat természetesen még sokkal könnyebb. Egy ennek ellentettjét, egy kórosan sovány, rondácska férfit például mikor látsz nővel? Ha 1000-ból 1-nek sikerül...Ez van, a média és a nemek közti egyenlőség jótékony hatása...persze az egyenlőség csak addig él, amíg a nőnek nem kell semmit csinálnia viszont hasznot húz a helyzetből. Ha ez nem áll, akkor "az a férfi dolga".
2015. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiúknak nehezebb, mert a lány kitudja csípni magát jó ruhákkal, megcsinálja a haját ès egy jó smink is dobhat rajta nagyot.
2015. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!