Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm szűz. És tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szűz. És tegnap arra a pontra jutottunk hogy aktust létesítünk. Annyira szűk volt hogy a mutató ujjam alig fért a péniszemmel már nem is próbálkoztam. Segítséget kérhetek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 09:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez a minimum, kis trollok!
2015. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Alkottam még régebben egy kicsit egy lánnyal chaten. Olvasd el a barátnőddel együtt. :) A szüzességének elvesztése volt a téma írásban. :)


Én

...ahh, fantasztikus illatod van, a tusfürdő, a testápoló és saját kémiád vegyül el, megzaboláz, megbolondít. Ahogy hozzám bújsz, felemellek szemből az ölembe, és az ágyra teszlek fel. Törékeny tested van, nagyon formás és rendkívül kívánatos, tökéletes mindened, és nagyon-nagyon kívánlak már most. Köntösöd be van kötözve, és én kicsomagollak gyorsan belőle, de nem vetkőztetlek ki belőle még, csak a kezemmel benyúlok alá, és érzem puha bőrödet hasadon. Lágy, körkörös mozdulatokkal simogatlak, miközben nem bírom ki, hogy ne csókoljalak meg. Hosszasan ölelkezünk csók közben, hol én vagyok felül, hol te. Amikor felül vagy, beletúrok hajadba tarkódnál, és ez neked jól esik. Leszedem rólad köntösödet, amikor te...


Lány

Szinte felgyullad a testem, ahogy érintesz.

Meztelenségem miatt zavarban vagyok, igyekszem azért úgy fordulni, úgy csókolni, hogy telibe ne nagyon tudhass megnézni. Olyan új minden ilyesmi érzés számomra, már most sokkal izgatottabb és nedvesebb vagyok, mint egy maszturbálásnál és alig egy perce kezdtünk csókolózni.

Simogatom a tarkód, a mellkasod, a hajad már szinte tépem, annyira közel akarom tudni magamhoz a fejed.

Kezdek zihálni is, a szívem ezerrel ver, te pedig csak csókolsz és csókolsz, nem kímélsz, de édes kínzás ez. Bújok beléd szinte, hol lapockádba, hol nyakadba fúrom fejem, ahogy simogatsz. csókolsz.


Én

És bár nagyon-nagyon zavarban vagy, csókjaimmal gondoskodom arról, hogy egy kicsit kényelmesebben érezd magad, simogatom meztelen derekadat és megmarkolom gyengéden fenekedet. Nem csak testileg vagy meztelen előttem, de lelkileg is védtelen vagy. S ezért én csodálatos élményekkel szeretnélek megajándékozni, azt szeretném elérni, hogy a szerelmeskedésünk maga a mennyország legyen. Csak ölellek és ölellek, miközben szenvedélyesen csókolózunk. Arcod az izgalomtól tűzforró, de ez egyáltalán nem zavaró, épp ellenkezőleg, inkább izgató. Kicsit összehúzod magad, de ahogy az ágyra fektetlek és simogatni kezdem formás melleidet, melyeket csókolok is hosszasan, feljebb engedsz. Elfogadtad a meztelenséget. Nyakadhoz hajolok, hogy megcsókolhassam azt is, miközben tarkóm felett beletúrsz hajamba. Csodás érzés érezni illatodat. Majd lejjebb ereszkedek és elindulni tested minden porcikája felé. Lágy csókokkal hintelek be melleiden, hasadon, combjaid belső részén, egészen a talpadig. Belebizseregsz, és azt szeretnéd, hogy azonnal menjek föléd, de még ruhában vagyok én...


Lány

Minden érintésed után megrázkódom, minta áramütés ért volna, csak az kellemes, nagyon kellemes. Ahogy az ágyra fektetsz, mindenhogy kitárulkozom előtted. Lábaimat akarom ellenére is zárva tartom még és kis köntösösöm is takar, ahol kell mindenhol, de azért nagyon intim a hangulat. Melleim érzem, hogy összehúzódnak, izgatottak ők is.

Alig várom már, hogy én is láthassalak, hogy megérezhesselek, annyira kíváncsi vagyok, hogy vajon mennyire lehet kemény a péniszed, tényleg kőkemény? Remélem, mielőbb megtudom. Mindenhol csókolsz, kicsit sok is a jóból, felülök hát és magamhoz hívlak, folytassuk fent, újra csókcsatába bonyolódunk és én hirtelen bátorságomban elkezdem kigombolni inged...


Én

S eljött a pillanat, a bátorságod pillanata, amikor félelmeiden annyira túllendültél, hogy ennek hangot is adsz egy érzéki sóhaj következtében, mikor is elkezded kigombolni ingemet. testem felhevült az izgalomtól, kezeid érdekes módon hidegek, így rögtön eszembe jut a mondás, miszerint akinek hidegek végtagjai, jó a szeretkezésben, így elmosolyodok, és megkérdezed, miért? De nem szólok semmit. Megcsókolsz szenvedélyesen, és közben egyre inkább szabadulnak ki a gombot az ing nyílásaiból. Eközben végigsimítok meztelen combjaidon érzékien, melyek kissé mintha remegnének attól félvén, hogy mi fog történni most velük? Kicsit széjjelebb rakom őket egymástól, de nőiességedhez még nem érek. Zavarban vagy. Az inget leszeded rólam és látod, hogy erős vagyok, egy masszív férfi van előtted. Oldalra fekszem, kéred, hogy tegyek így. Elkezded lassan kigombolni nadrágomat és az övemet kicsatolod. Nagyon ágaskodik valami. Kissé félénken, de tovább folytatod a műveletet. Elkezded lehúzni gatyámat és meglátod, hogy péniszem kőkemény és áll nagyon. Ekkor...


Lány

Mindent olyan óvatosan csinálok, képzelem, hogy már az őrületbe kergethetlek vele, de kiélvezem minden pillanatát.

Az inggombok egyre inkább engedelmeskednek, kivillan a mellkasod, nem gondoltam, hogy ilyen lesz ez. Rettentően kívánatos, belebújnék.

Elborítalak óvatosan, illetve kérlek, hogy feküdj el, de nem bírom ki, hogy ne érjek hozzá.

Fordítok rajtad picit, így melleim engedelmeskednek a gravitációnak, zavarom még ugyan érzem, de már kezdi átvenni a helyét valami más...

Gombollak, illetve gombolnálak, de meggyűlik vele a bajom, remegő kezeim nem segítenek túlzottan a gyors levételben, de végre sikerül.

Miután sikerült, persze lassul a tempó, ahogy látom, hogy a boxer mennyire dudorodik. Kissé félek hozzáérni is, nem akarom rosszul csinálni, de végül természetesen ösztönből cselekszem...

Boxerod óvatosan húzom lejjebb és majd elájulok, ahogy előkerülsz teljes valódban...Rád nézek, nem is tudom miért, engedélyre várok, vagy csak megerősítésre, nem tudom.

Bátortalanul először csak egy ujjal megsimítom, megremeg. Bátortalanul megfogom, megkérlek, hogy segíts kicsit, irányíts. Ez tényleg kőkemény! És meleg, és lüktet kissé, izgalmas erek futnak végig rajta, igazán gusztusos, tetszik nekem.


Én

S ekkor átveszem kicsit az irányítást és kezedet lágyan megérintve péniszem megfogására sarkallak. Érzed, ahogy lüktet az ér rajta, én pedig érzem csuklódnál, hogy lüktetsz, mert izgulsz. Szinte alig mersz rám nézni zavarodban, de álladat gyengéden megfogom másik kezemmel és arcom felé fordítom. Pajkos mosolyt vágsz, és szépen lassan elkezded húzogatni a bőrt rajta, le és fel. Ismerkedsz vele. Őrjítően kívánom, hogy csókos ajkaiddal is megkóstold, de semmit nem erőltetek. Mintha hallanád belső gondolatomat és elhatározod magad: megnyalod a makkomat. Először csak egyszer, és kicsit. Aztán még egyszer. Egyre nyálasabb. Aztán egyre jobban, körkörösen. Úgy látom, tetszik Neked ez. Másik kezeiddel megérinted heréimet és csókot adsz azokra is. De még félsz. Ezért hát nem is erőltetem tovább a dolgokat. Gyere ide, szólítalak meg. Felmászol felém és rám fekszel meztelen. Hosszasan ölelkezünk, és ott simogatom formás idomaidat, ahol érem. Gyengéden simogatom meztelen popsidat, végigsimítom hátadat egy ujjal, amitől belebizseregsz, majd átfordítalak, és a hátadon fekszel. Elindulok lefelé csókjaimmal, nagyon finom a tested, ízlik minden sejted, amit ér nyelvem. Combbelsődet cirógatom és puszilgatni kezdem, egyre közelebb nőiességedhez. Kicsit rá is szorítasz lábaiddal nyakamra, majd pedig ahogy felhúzod azokat, puha talpaiddal hátamon landolsz, míg én már egészen közel járok a puncidhoz. Iszonyatosan nedves vagy, érzem. Nagyon gyengéden adok egy csókot rá. Puszikkal hintem be csodálatos nőiességedet. Halkan felsóhajtasz eközben. Nagyon gyengéden odahelyezem nyelvemet csiklódhoz....óvatosan elkezdem nyalogatni azt, tiszta nedves vagy, egyre inkább. Megszólalsz, hogy ne hagyjam abba. Nyalogatom, gyengéden szívogatom, le- és fel. De nem nyúlok be, nem érintem meg ujjaimmal sem nyelvemmel hüvelyed, hiszen még érintetlen vagy. Nagyon élvezed ezt, iszonyatosan fel vagy izgulva és én is. Megkéred, hogy jöjjek fel azonnal és hozzáteszed, hogy érezni akarsz...


Lány

Görcsbe rándul mindenem, ahogy nyalsz, hirtelen bemoccanok folyton. Sikítani tudnék, olyan intenzív és olyan izgató, de egyelőre csak sóhajtozom. Mindig azt veszem észre, hogy erősen becsukom a szemeim, fogalmam sincs miért, talán a rángások miatt. Érzem is, h elég most ebből, már nagyon érzékeny vagyok lent. Belegondolok, hogy te mit érezhettél, mikor makkodat nyaltam, milyen finom és sima volt, ahogy nyelvemmel érintettem.. Kívánlak, most már kínzás, ha valamit nem teszel, úgy érzem, szétrobbanok.

Csípőmmel aprókat kezdek körözni és lökni feléd, éhes már a puncim, magamra se ismerek... téged meg közben ott simítalak, ahol tudlak, ahol érlek, tarkóddal nagyon szeretek játszani és úgy látom, te is élvezed, mormogsz, sóhajtozol...


Én

Lihegsz egyre intenzívebben és úgy csókolsz, csókolózunk, mint akik bajba kerültek és ezer éve nem látták egymást. Isteni a nyelved íze, játéka is, ahogy csókolsz, a legjobb érzés veled szeretkezni a világon. Kívánlak nagyon-nagyon, betegesen kívánom a szexet veled és úgy érzem, ha nem érezhetem meg minél előbb hüvelyed szorító ölelését, öled nedvességét, karjaid hátamat simogató, fenekemet érintő mozdulatait, akkor elveszek valahol az életben. Csípőd tekergetésével, lökéseivel arra ösztökélsz, hogy tegyem be neked a péniszemet. De mielőtt ez megtörténne, lenyúlsz hozzá és megmarkolod jó erősen, határozottan, de előtte megnyálazod ujjadat. Milyen jó érzés is, hogy hozzáér ujjad makkomhoz. A lepedő tiszta nedv alattunk, mert tocsogsz. A szobában érezhető a szerelmeskedés illata, ez a szépség szimfóniája. Nem bírjuk tovább. Megfogod péniszemet, és annak tükrében, hogy ez által te jobban tudod szabályozni a hüvelybe hatolás irányát és sebességét (nehogy túl hevesre sikerüljön), nagyon lassan, nagyon óvatosan és körültekintően elkezd becsúszni oda, ahová való. Arcodon kissé látszanak a kezdeti fájdalmak nyomai, de vágyad felülírja azokat. Kérdezem, hogy kivegyem, de mondod, meg ne próbáld, és arra biztatsz mozdulataiddal szavak helyett, hogy folytassuk. Fájdalmat élsz meg, de nem hagyod, hogy legyűrjön, és beljebb vezeted péniszemet. Nem mozgok még vele, mert felsikítanál fájdalmadban, te szabályozol mindent. A tempót, a mélységet. Bent vagyok. Pillanatra néma csend, mert megállunk. Megcsókollak közben és rád nézek, a gyertyák fényétől éppen látlak. Szemeidbe nézek, és azokkal azt mondod. Kezdjek mozogni. Nagyon lassan elkezdem. Eleinte még mindig fáj, de ahogy telik az idő, egyre inkább elkezded élvezni...


Lány

Óvatosan irányítalak, nagyon feszítesz...pedig kívánlak eléggé, még jobban is.

De gondolom, hogy neked még sokkal rosszabb lehet, gondolom, hogy szűk vagyok, ráadásul, akaratom ellenére, kissé rá is szorítok, ez afféle védekezési mechanizmus az "idegen tárgy" miatt, ami oda hatolt be, ahol ilyesmi még nem volt.

Aztán a szenvedés után, jön a szenvedély, amilyen gyorsan jött a fájdalom, olyan gyorsan is illant el.

Fenekedet húzkodom határozottabban magamba, azért nagyon még nem gyorsulunk, de most már kéjjel tölt el, ahogy felnyársalsz, minden második mozdulatoddal.

Újra csókolózunk és annyira intenzív, tényleg nem gondoltam volna, hogy ki is szakadnak belőlem az első hangos, igazi kéjes nyögéseim, zavarba ejtő, de igazán nem tudok most ezen problémázni.

Egyre inkább kezdek én is aktív lenni, csípőmmel sietek eléd, kérlek, hogy picit gyorsítsunk....áhhh, végem. Annyira lány és odaadó vagy, közben pedig szenvedélyes és határozott, h szinte lökdösöl az orgazmus felé...

Szeretném, h összebújhatnánk, jó lenne, ha felülnél és öledben lehetnék, de nem tudom, h ez most jó ötlet-e...


Én

Pedig a lehető legcsodálatosabb érzés az, hogy szűk vagy és rászorítasz a péniszemre. Mi férfiak, ezt imádjuk, amikor jó szűk a hüvely és mégis csurom nedves. Isteni érzés Benned lenni és érezni minden porcikádat. S feloldott nyögéseid közepette önbizalmat kapok, egy kicsit színesítve élvezeteidet, én is megtekergetem a csípőmet, hogy több szögből járja be hüvelyed minden szegletét férfiasságom. Közben pedig kijjebb húzom azt és nem dugom vissza, csak pár centinyire, a makkommal játszva hüvelybemenetelednél. Nagyokat nyögünk, és megkegyelmezek neked. Felnyársallak megint, ezen túl újra és újra. Nagyon erősen megmarkolod fenekemet, én pedig hátad alatt alámarkolok popsidnak, és mintegy teljes összeolvadásban, jó mélyen benned vagyok. Hús a húsban, melyet annyira élvezünk, hogy csurom vizesek vagyunk, izzadunk. Beleharapsz gyengéden vállamba és nyalogatod azt, míg én a te válladat csókolgatom közben. Tövig benned vagyok és felnyögsz attól, hogy ki-be és körkörösen mozog benned péniszem. Lassabb tempót váltogatunk a gyorsabb tempóval. Kiszámíthatatlan és ettől olyan szenvedélyes. Egyre inkább közel az orgazmus pillanata, amiről még csak nem is álmodoztam, hogy első aktusodnál lesz, de nem ezt mutatod. S az izgalmaknak elébe menve, megfoglak, felemellek, de úgy, hogy benned vagyok és az ágy széléhez ülök, szemben ülsz velem, átkarollak, hogy hátra ne ess és elkezdesz rajtam lovagolni lassan...


Lány

Széles, férfias vállaidban találom meg a kapaszkodót. Érzem, hogy így azért sokkal mélyebb, kicsit visszaveszek a tempóból, de csak addig, míg újra bele nem jövök és újra a többre vágyom. Ösztönből csinálok mindent, olyan egyszerű. Csókollak, haraplak, amit a kedvem tart. Lenyúlok csiklómhoz, hogy meggyorsítsam kicsit orgazmusunkat. Ringok szinte az öledben, egymás szájába nyögdécselünk, a nedvünkben tocsogunk, fürdés lesz ebből...

közel az orgazmus érezzük, én egyik kezem hátadról elveszem, hogy kettőnk közé levándoroljon...csiklómon kezd körözni a kezem, ez az, ami megőrjít, szinte megfeszül a hátam az öledben és érzem, hogy vége...A hüvelyem, olyan intenzíven lüktet és szorít, szinte megfejlek vele. Mindketten hangosan élvezzük az orgazmust...simogatjuk egymást jó ideig még, de a nedves lepedő és izzadt testünk mozdulásra ösztökél bennünket. Óvatosan kiveszed belőlem magam, felsóhajtok, csodálatos volt. Nem is lehetett volna szebb életem első szerelmeskedése.

2015. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!