Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarhatja, ha szűz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarhatja, ha szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval (21). Én 18 vagyok. És elég jól alakulnak idáig a dolgok. Komoly kapcsolatot szeretnék, és rajta sem az látom, hogy csak egyszeri alkalomra kellenék neki.

Viszont neki elöttem volt egy egy éves kapcsolata, egy éve. Szerintem már nem szűz. Ezesetben zavarhatja majd az, hogy én még csak csókolózni sem csókolóztam soha és ő az első fiú az életemben? Mit gondoltok fiúk?


2015. szept. 28. 20:31
1 2
 1/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ha nem zavarja, érdemes vele lenned. Ha zavarja keress mást.
2015. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2015. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első én is így gondolom.

De nem tudom, hogy zavarja-e. Még nem beszéltünk ilyenekről. Csak eszembe jutott, mert barátnőmet azzal koppintották le, hogy szűz...

2015. szept. 28. 20:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményedet, kettes :)
2015. szept. 28. 20:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd, akit azzal koppintanak le, hogy "szűz vagy", az általában piszok nagy mázlista.


Ugyanis az ember akkor tesz ilyet, ha nem tervezett túl komolyan a lánnyal, csak 1-2 körre kellett, de egy szűzzel ezt rendes ember nem teszi meg.



Szerintem ne aggódj, ha komolyan gondolja a srác, akkor inkább örülni fog neki, főleg, hogy a nem reprezentatív mintám szerint a szűz lányok nagyon igyekvőek tudnak lenni, hogy behozzák a lemaradást :)

2015. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretitek egymást, ezt a témát fel lehet hozni bátran. Egyáltalán nem ciki és hidd el nem fog megsértődni ha tájékoztatod róla, neked ő lesz az első. Sőt különösen ajánlott, mert ez esetben ugye az első alkalmat illik másként "lebonyolítani"!
2015. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha zavarja akkor valószínű csak megfektetni akar. Viszont mint ahogy az előttem szólók is mondták, ha komolyabb kapcsolatra vágyik akkor örülni fog neki. ;) Senki sem vesz olyán lányt komolyan aki több f..szt fogott mint kilincset.
2015. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akit ez zavar, az egy végtelenül primitív bunkó ember....
2015. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha komoly kapcsolatot szeretnek :)
2015. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok pasi még örül is neki, ha szűz a lány és így ő neki az első:)
2015. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!