Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a kedves fiúkról?

Figyelt kérdés

És a kedvességen nem azt értem, hogy nyálgép.

Hanem pl: ha nincs nálad pénz, meghív valamire, normálisan lehet vele beszélni, nem lenéző veletek szemben és nem úgy beszél veletek mintha csak megakarna baszni titeket, értelmesen lehet tölteni vele az időt, ha segítség kéne, akkor segít. Tehát nem az a tipikus bunkó "alfahím"típus.

Az ilyen már nálatok "friend-zone"-ba kerül?


Előre is köszi a válaszokat.


2015. szept. 24. 23:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#16

ez a gyökér csak be akar vagodni nálad és most nyalt be tövig... :D

2015. szept. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Milyen jó is lenne, ha ilyenek lennének a pasik általában. De nekem nagyon nem ez a tapasztalatom. Egy srácot ismerek, aki hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, már-már megörültem, hogy lehet rámfog mosolyogni a szerencse, erre kiderült, hogy meleg a srác :D

Én alapvetően nem tennélek a barátság zónába. Lehet az elején még csak egy nagyon jó barátként tekintenék rád, de, ha lépnél akkor nem uatítanálak vissza, és itt nem kizárólag a szexre céloztam, hanem egy párkapcsolat kezdetére.


21/L

2015. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!