Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a kedves fiúkról?

Figyelt kérdés

És a kedvességen nem azt értem, hogy nyálgép.

Hanem pl: ha nincs nálad pénz, meghív valamire, normálisan lehet vele beszélni, nem lenéző veletek szemben és nem úgy beszél veletek mintha csak megakarna baszni titeket, értelmesen lehet tölteni vele az időt, ha segítség kéne, akkor segít. Tehát nem az a tipikus bunkó "alfahím"típus.

Az ilyen már nálatok "friend-zone"-ba kerül?


Előre is köszi a válaszokat.


2015. szept. 24. 23:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Igen, nem hangzik elég tökösnek és pont belepasszol a friend-zoneba.:)

18/L

2015. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen a barátom.
2015. szept. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

1-es az a tökös az szájbabax,kussoltat,ilyen kell?

Akkor gratulálok

2015. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

"a nincs nálad pénz, meghív valamire,"

BALEK


"normálisan lehet vele beszélni,"

UNALMAS


"nem lenéző veletek szemben és nem úgy beszél veletek mintha csak megakarna baszni titeket,"

NEM ELÉG MAGABIZTOS, NEM KEZDEMÉNYEZ, NEM FÉRFIAS


"értelmesen lehet tölteni vele az időt, ha segítség kéne, akkor segít."

UNALMAS ÉS BALEK


"Tehát nem az a tipikus bunkó "alfahím"típus."

Azaz BALEK, UNALMAS, és nem elég MAGABIZTOS.


Az ilyen már nálatok "friend-zone"-ba kerül?

IGEN! :) 22L

2015. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
váo..
2015. szept. 25. 00:15
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
A hármas versenyzőnek tökéletesen igaza van.31/F
2015. szept. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Igazából szerintem valami sem a kérdezőnél, sem a #4-nél nem stimmel, igaz, utóbbinál kicsit jobban nem stimmel.

Pl. a kérdező tényleg kissé egy barátkozós közeledést ír le. Persze lehet ezeket tágabban értelmezni, csak tényleg nem sikerül ez sokszor.

Arra viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy a #4 miért vonja le azonnal a "nem férfias" következtetést abból, hogy valaki nem úgy viselkedik vele, mintha csak meg akarná baszni, illetve mi számára a "nem unalmas" ember.

2015. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát én szánom azokat a lányokat, akik így gondolkoznak. A friendzone egy kegyetlen dolog. Megértem, hogy miért utálják őket/ezt a fiúk.

Amiket felsoroltál, azok egy jószívű ember jellemzői, nem pedig egy "balek, unalmas és nem elég magabiztos" alaké. Ezek alapján udvarias, értelmes, tisztelettudó, rendes srác lehetsz. Mondanám, hogy talán én tévedek, de nem én. Azok, akik nem látják a fától az erdőt, azaz a helytelen elképzeléseiktől a valóságot. Később majd rádöbbennek. (Ha nem is most, évek-évtizedek múlva...)

Szerintem egy párkapcsolat, akkor jó, ha a fiúm a legjobb barátom is egyben. És nagyon meg kell becsülni az ilyen embereket, mert lehet százszor rosszabbat kapsz már csak utánuk.

Nem érdekel, ha lepontoztok. Én boldog vagyok a párommal. Nem csak kedves, de érett, talpraesett, érdekes, izgalmas és egészséges önbizalma is van.


(#2-es voltam.)

2015. szept. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
80%

Nekem egy ilyen kedves fiú a barátom, azzal a kivétellel, hogy a szexuális közeledését ki meri fejezni rendesen (persze kulturáltan).

Sok fiú ott rontja el, hogy nem mer szexuálisan közeledni a nőhöz, és ezért repül a friendzone-ba. :)

2015. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Boccs, de fáradt vagyok most kisregényt írni. Kérdezd a 6-ost, ő is azt írta hogy igazam van. Majd ő kifejti! :D
2015. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!