Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a kedves fiúkról?

Figyelt kérdés

És a kedvességen nem azt értem, hogy nyálgép.

Hanem pl: ha nincs nálad pénz, meghív valamire, normálisan lehet vele beszélni, nem lenéző veletek szemben és nem úgy beszél veletek mintha csak megakarna baszni titeket, értelmesen lehet tölteni vele az időt, ha segítség kéne, akkor segít. Tehát nem az a tipikus bunkó "alfahím"típus.

Az ilyen már nálatok "friend-zone"-ba kerül?


Előre is köszi a válaszokat.


2015. szept. 24. 23:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#10: már ne haradgudj, de a #6 nem azt írta, hogy neked, hanem azt, hogy #3-nak van igaza.
2015. szept. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10es. tényleg fáradt vagy, mert a 6os nem rád célzott, a tiéd a 4. hozzászólás volt :D
2015. szept. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%
#12: ne bántsd szegényt, bizonyára elfárasztotta egy alfahím :D
2015. szept. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nem, dehogy, a 6-os csak elnézte a számozást. a 3-as semmi olyat nem írt amire értelmes lenne azt válaszolni hogy igaza van... :D
2015. szept. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Pedig egy értelmes költői kérdésnek tűnik :D #12 voltam :D
2015. szept. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, és nekem volt igazam, boccs! :D


[link]


Tényleg nekem adott igazat. A levélírónak pedig itt üzenném hogy köszi, és remélem nem gond hogy kiraktam!

2015. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne alapjáraton a normális.
2015. szept. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ilyen ember a parom akit mindennel jobban szeretek a vilagon!

18/L


Ne hallgass azokra akik szerint ezek rossz tulajdonsagok. Ez uriemberhez valo viselkedes. Mar Pedig uriembert csak igazi no erdemel ;)

2015. szept. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy srácként hozzászólok, de lehet még hasznos lesz. Szerintem nem 2 kategória van ("kedves srác" és "köcsög pasi" -- ahogy egy már eltűnt blog nevezte őket), hanem három. A 3. az "igazi férfi". Aki úriember ugyan, de határozott és az életében nem az az elsődleges, hogy becsajozzon, hanem hogy kövesse a céljait, legyen élete. Legyen bátor, de nem provokáló, agresszív, stb.

Pl. én szeretnék ilyen lenni, de bizonyos szituációkban szerintem nem baj, ha megmaradunk gyereknek, játékosnak. :)


Szintén nem kötődik ide szorosan, de olvastam arról, hogy pszichológiai kísérletek alapján nem egyértelmű, hogy az lesz-e vonzó az ellenkező nemnek, aki odaadó, vagy az aki kicsit ignorálja a másikat, kevés érdeklődést mutat...


Egyébként én is kíváncsi vagyok a hölgyek véleményére a kérdésben.

24/F

2015. szept. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Missi_Key ***** válasza:

csak ha másokkal is ilyen.

gondolj bele. csak példa:

nincs pénzed meghív valamire ez kedves. de ha az összes haverjának elosztogatja a fizuját mikor már gyereketek lesz...na az ciki. és mi lányok mindent számításba veszünk.

2015. szept. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!