Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a párotok arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotok arra kérne szeretkezés közben, hogy csúnyán beszéljetek, megtennétek?

Figyelt kérdés

Semmi extrém, csak ilyenek:


"imádok vele bä$zni nagyon"

"kú_d szét a lucskos 3,14námat"

"szétszopom a fa__odat"


Persze nem mindig kellene, csak olykor. Vagy kérni sem kell erre titeket? Eddigi barátnőim nem nagyon szerettek így beszélni 1 kivétellel. :D


Kort írj.


2015. szept. 21. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tőlem a barátnőm kért ilyen szövegeket. Néha jó volt, de amikor fáradt voltam hozzá, nem nagyon volt kedvem ilyeneken agyalni hogy most éppen milyen formában k.rvázzam le, meg alázzam meg. 26F/22L
2015. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy álom valósulna meg, ha végre erre kérne... mert nekem nagyon nehéz visszafogni magam. Pedig a nyelvem hegyén van mindig valami kevésbé szalonképes kifejezés... egyszerűen csak vágyom rá, hogy az ágyban mocskosan beszélhessek... de a párom ennek nem örül(ne).


26

2015. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nos, #2-es én imádnám, ha a nő így beszélne egy vad ba..ás közben. :D Engedje ki a gőzt bátran! :D
2015. szept. 21. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teli szájjal nem beszélek.


24/N

2015. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem vágyam csúnyán beszélni szex közben a barátommal, de nem mertem még úgy megszólalni, meg jó lenne ha ő is mocskosan fejezné ki magát, de nem nézem ki belőle, íígy én sem merem. mondjuk belőlem sem nézné ki a legtöbb pasi, de a barátom már tudja hogy gátlástalan vagyok az ágyban így ezen sem kéne meglepődnie, ha azt mondanám pl; dugj szét bébi.

21

2015. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!