Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves szűz pasinak tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Secret184 kérdése:

25 éves szűz pasinak tényleg ilyen nehéz szexpartnert találnia?

Figyelt kérdés
Nem mondhatni, hogy túl szerencsés voltam eddig a szerelemben. Nem vagyok se ronda, se dagadt, buta sem vagyok, egyszerűen így jöttek össze a dolgok. Ebből fakadóan 25 évesen még szűz vagyok. Folyamatosan keresem a szerelmet, de nemrég rájöttem, hogy szerelem ide vagy oda, vannak biológiai szükségleteim is, meg amúgy is elég szenvedélyes típus vagyok. Regisztráltam egy szexpartner keresőbe, ahol nem csak várom a sült galambot, leveleket is írogatok. De folyamatosan azzal kell szembesülnöm, hogy mindenkitől csak elutasító válasz jön, mindenki tapasztalt férfiakat keres, még a 35-40-es nők is. Tényleg ennyire nehéz dolgom lenne, vagy csak nekem nem volt eddig szerencsém? Méretileg amúgy nincsen okom a panaszra, és van még egy apróság, ami elvileg jó pár csajnak bejön (az pedig biztos, hogy nem hátrány), szóval a farkam aligha lehet gond.

2015. szept. 14. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem olyan nehéz az :) kis magabiztosság, jo szöveg es a legtöbb lányt agyba lehet vinni. (Ezt lányként mondom)
2015. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkettőből van bennem valamennyi, de konkrétan az első levél után le szoktak rázni. :s Túl macsó dumát persze nem írok, mert nem vagyok az, színészkedni pedig felesleges. De nem is szende nyusziként szoktam bemutatkozni.
2015. szept. 14. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
En annak szoktam válaszolni általában, aki valami újdonságot tud mutatni, mármint nem a szokásos felszedős szöveget adja be :) (1es voltam)
2015. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem is feltétlenül egy kiélt 40-es nő kellene, aki érzelem mentesen, mert ez a munkája, elveszi a szüzességed.

Ha már eddig vártál, lehet hogy egy normális lánnyal jobb lenne! Ere nem gondoltál még?

Igen, ott van a szükséglet, de én úgy gondolom (tapasztalom) hogy ez leküzdhető.

2015. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én a kedvességgel próbálok még hódítani, plusz mindig kiemelem, hogy ha kapok természetesen én magam is szeretnék adni, nem egyszerűen kihasználni szeretném a lányt. :) Az a célom, hogy mindketten élvezzük.
2015. szept. 14. 18:16
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki az az idiota aki 25 evesen meg nem ment el egy oromlanyhoz ha ennyire kanos? Vagy itt reklamozod magad?
2015. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert többre tartom magam, és nem akarok olyan nőhöz menni, akit bárki megkaphat egy kis apróért cserébe. :d
2015. szept. 14. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, nem muszaj mindenkinek elveszteni.
2015. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz semmi úgyis be fogom adni a derekamat előbb-utóbb. De még egy ideig próbálkozom, hátha valaki más is élvezné a szexi testemet. :D
2015. szept. 14. 18:59
 10/10 LePeDő ***** válasza:
Ha pesti vagy akkor szerintem nem lenne nehéz dolgod, ha simán csak egy szórakozóhelyen próbálkoznál. Egyszer voltam pesten, még csak nem is bulizni, de azért láttam, hogy pár csajt csak le kellett szólítani szinte. És még nem is volt mind gáz... Mondjuk én ezt lányként mondom :D
2015. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!