Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Melyiket részesítitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Melyiket részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok általánosságban, hogy a legtöbb nő melyiket részesíti előnyben:


-Lágy, romantikus, ölelkezős szeretkezés?

avagy

-Vad, kemény kefélés, ahol a férfi dominál titeket?


Kort is írjatok!


(én személy szerint az utóbbit részesítem előnyben az esetek többségében, de néha azért az elsőt is kellemesnek találom 24/F)


A kérdéssel nincs szándékom, tényleg csak a saját vélemények érdekelnek.



2015. szept. 18. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én mind a kettőt szeretem, vagy akár egy menetben ezt is azt is. de néha jobb a keményebb, jobban lelehet vezetni az energiát és a feszültséget.
2015. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam elég hangulatfüggő. De az esetek többségében azt szeretem (főleg ha már eléggé kivagyok éhezve) ha istenesen megkefélnek hátulról.
2015. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mind a kettő.

De én is azt szeretem a legjobban, ha úgy megdugnak, hogy utána percekig csak fekszem az ágyban és pihegek, meg se tudok mozdulni, és másnap is alig tudom összetenni a lábam, ülni is alig tudok, mert a hüvelyem még mindig sajog attól a rengeteg extatikus élménytől, amit egy pénisz okozott.

Persze szeretem az ölelkezős szexet is! :) Az is kell néha.

De hogy őszinte legyek, ha durván csináljuk, azért elvárom, hogy a férfi akkor is figyeljen rám, és ne dugja fel a gyomromig a farkát. :D Valamint ne legyek kék-zöld foltos, mert már voltam olyan pasival, akinél a durva szex konkrétan azt jelentette, hogy fizikailag bántalmazott. Remélem te azért nem erre gondoltál a durva szexnél. :D

2015. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigieket. Épp annyira vagyok durva, amennyire a partner szeretné. :D

Kettes tetszett... hát igen, hátulról... mmm! :)

Hármas: Hát nem tudom... én azt élvezem igazán, ha tövig tolom... akkor teljes az élmény és pont nem vagyok rövid. Elég kellemetlen, ha vissza kell fogni magad.


_



Szívesen várok még véleményeket!

2015. szept. 18. 13:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy neked rossz, ha nem nyomhatod tövig, viszont a nőnek meg fáj, ha a méhszáját döngölöd.


Bár én szűk vagyok és rövid, szóval inkább csendben maradok. :)

2015. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5 Szerintem is inkább ez lehet.

Volt 160 centis párom, akibe tövig tolhattam. Egyszer itt egy hölgy mesélte nekem, hogy sorozatos orgazmusai vannak, ahányszor hozzáérnek a méhszájához. (ez ritka, de elég jó lehet)


Őszintén megmondom, félek is, hogy olyan nővel hoz össze a sors, akinek fáj, ha jól megdugom. Minden ismerkedésnél kitérek a kérdésre...

2015. szept. 18. 13:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Inkább az első felé hajlok, mert én ugyan nem szeretem, ha közben/utána fáj! Akkor mi benne az öröm nekem, azt nem értem. Volt már, hogy szexeltünk hátulról és döfködöttt, vagy akár elölről is, és csak arra tudtam gondolni, mikor megy már el! :) Csak azért nem szóltam, mert láttam, hogy ő nagyon élvezi. De amúgy romantikázni szeretek.

Viszont úgy is jártam már, hogy olyan lassú volt a tempó, hogy épp csak közelítettem az orgazmushoz, és nem tudtam elmenni... Az sem jó. Úgyhogy legjobban én szeretem diktálni a tempót, lovaglásnál. Tudom, önző nő vagyok. :P

2015. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Romantikus-ölelkezős :)

21/L

2015. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na, vártam már ezt a tábort is! Eddig mindenkinek röpültek a zöldek.
2015. szept. 18. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a kettesre szavazok. Ha szex után nem sajog egy napig odalent, akkor úgy érzem, nem is történt semmi. Nekem kell az a kis jóleső "fájdalom"... 26/N
2015. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!