Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem igénylem a szexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem igénylem a szexet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, lány. Mindig is problémám volt a szexel, nagyon ritkán igénylem ami nem jó mert a páromnak természetesen fontos. Szeretem őt,vonzódom hozzá. De én beérem havi 1 alkalommal is vagy még kevesebbel... SZeretnék olyan vágyat érezni mint sokan mások de nem tudom mit lehetne ezzel kezdeni? Eddig minden kapcsolatomban probléma volt ezzel szóval a gond bennem van. Ha lefekszem a párommal mindent jól csinál, jó az ágyban semmi panaszom rá, de még se akarok szexelni, nem tudok eléggé felizgulni csak ritkán. Mit tegyek hogy ne érezzem tehernek?
2015. szept. 20. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Kedves hölgyemény, te még nem voltál rendesen megd*gva és ezért nem kell több szex! Érdemes lenne több tapasztalatot szerezni más pasikkal is és akkor megjönne az étvágyad!
2015. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
istenem és miért nem én jövök össze az ilyen lányokkal? Én is ugyan ilyen vagyok csak fiúban. A volt bnőmmel is ugyan ez volt a helyzet dögös volt, nagyon is, de én meg nem akarok szexelni. nem érdekel, v csak iszonyatosan ritkán. Amúgy nem tudom, ha nem érzel vágyakat akkor nem tudod magadra erőltetni. nem így működnek az érzelmek.
2015. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
5 fiúval voltam már, jó volt minddel. Tényleg! De mégse kell... Azért furcsa fiúban. :) Én még nem találkoztam olyan fiúval aki nem nagyon akar szexelni. :)
2015. szept. 20. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy aszexuális véletlenül?
2015. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a szerencsétlen is akar, mármint a kettes, csak így próbál szimpatikus lenni. De ettől még nem fogod ledobni a kis bugyidat, ő meg írogathat itt tovább reménytelenül, azzal alibizve, hogy nem szexelni akar.


bohóc

2015. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
2015. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy terapeutát aki járatos a témában. lehet van valami mögötte, ami miatt nem kívánod, vagy esetleg szakszerű tanácsokat adhat.
2015. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös. Igen valóban ezt akarom, eltaláltad. Pont a gyakorikérdéseken akarok összejönni valakivel, sőt már írtam is levelet a kérdezőnek. Hm, várjunk csak..mégsem. Te kbszott kretén. Nem mindenkinek lételeme a szex, attól hogy neked igen másnak nem. Biztos genetikailag selejtes vagyok. vagy várjunk csak. Az előbb írták le az aszexuálist. hm. biztos ők is csak szimpik akarnak lenni a csajoknak. ugye? te bohóc.
2015. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenhol vannak negatív kommentek, nem kell vele foglalkozni. Felesleges vitába keveredni olyannal aki nem ismer. De köszönöm mindenki válaszát.
2015. szept. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!