Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatti szex? Igen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatti szex? Igen vagy nem? Kell óvszert használnom?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én szívesen kipróbálnám, milyen ezeken a napokon szexelni, de barátnőm nagyon retteg a fertőzésektől. Ő strandra sem megy ilyenkor, maximum ilyen természetes vizekbe, tengerekbe maximum.

Szerintetek megpróbáljam rávenni, vagy hagyjam? És kell óvszert húznom ezeken a napokon? (Előre is köszönöm, csak hasznos válaszokat kérek!!!)



2015. szept. 16. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináljátok a fürdőben, előtte mosakodj meg és óvszer! Amúgy fantasztikus ilyenkor, még ha mocskos is! A fürdőben feltakarítani is könnyebb.
2015. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek jár zöld kéz :) Azt hozzátenném, hogy amúgy is óvszerrel csináljuk vagy pesszáriummal, de gondolom vérzés alatt azt nem használhatja...
2015. szept. 16. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt nem görcsölök ha van szex és könnyebben túl vagyok rajta :) Nehéz engem is rávenni, de nem szoktam megbánni :) 22L
2015. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Engem azokon a napokon valahogy jobban kíván a barátom, így van amikor csak úgy naturálba csináljuk, nyilván megszakításosan, mert nem bírja a gumit. Jó szokott lenni, de nem az első napokon csináljuk. El kell egy törölköző alátok, mert kicsit vérfürdős.
2015. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:
mehet,sokkal "kancásabb" a párom
2015. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb lenne simán, de teherbe eshet azokon a napokon is, ha jól tudom és első a biztonság. Szóval gumi akkor az kell.
2015. szept. 16. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem, mert alapból nem szeretem az egészet, szex alatt meg ugye folyik a vér. Alapból legalább a tampon felszívja.
2015. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
simán megy a szex, (ha van a partnernek gusztusa úgy csinálni). óvszer nélkül. enyhíti a görcsöket, és hamarabb vége is van. megbízható állandó partner esetén nincsen fertőzés.
2015. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!