Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kinek van az átlagosná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kinek van az átlagosnál nagyobb csiklója?

Figyelt kérdés
szeretitek,érzékenyebb...?
2015. szept. 15. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
honnan tudjam hogy érzékenyebb e az átlagosnál? de nem nem szeretem zavaró. lesz elég pénzem plasztikáztatom is.
2015. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Én pasi vagyok és én imádom az óriás csiklót. Jól el lehet vele játszadozni.

Nem tudom hogy a lányok miért nem szeretik.

2015. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

[link]

Na.most mondjátok azt hogy ez nem szexi!

Imádom ha nyagyobb

Pasi vagyok

2015. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
46%
Én sem szerettem ahogy kinéz meg is akartam plasztikáztatni de a párom nem engedte mert imádja hogy ilyen tényleg odáig van érte nagyon felizgul már csak attól is ha ránéz.Szerinte ez a szexis punci ami nem csak egy vágás....úgyhogy már én is szeretem sőt szerintem is szexi az ilyen punci is.Izlések és pofonok.Azt nem tudom hogy érzékenyebb-e. :)
2015. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok le pontoztok holott nem tudjátok miért ez a véleményem.. exem sokat bántott érte.. nem véletlen exem.. önbizalmam elvette és belém sulykólta hogy ez ronda így ezért ez lett a véleményem
2015. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó válaszoló, kétlem, hogy olyan ronda lenne, sőt biztos!!! Csak a pasid volt idióta...bántani érte..pff..micsoda férfi, JA NEM! 25/F
2015. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy is csak az exed, akkor nem tökmindegy a véleménye?

Gondolom másban sem voltatok egy véleményen, mert akkor nem az exed lenne.

Ne higyj neki... biztos szép.

Láttam már olyat ami nem volt az, de az esetek nagy részében nagyon izgató tud lenni. Főleg egy jobbféle pumpával megdolgozva.

Nekem bejön.


Egyébként meg ha plasztikáztatod teljesen érzéketlenné is teheted, de semmiképp sem lesz olyan mint előtte, nem éri meg belemenni.

2015. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es válaszoló!

Miért is nem szereted? Csak esztétikai problémád van vele, vagy más is???

2015. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!