Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogy értik a pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy értik a pasik?

Figyelt kérdés

Nemrég az egyik fiu barátom ezzt monta -"nyugi a szépség belülről fakad, és te csodaszép vagy"...

ezt még is hogy értheti? :/



2015. szept. 14. 20:37
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Úgy, h remek személyiséged van és emiatt elnézi azt, h kívül ronda vagy. (Ha szarkasztikusan mondta)


Ha normálisan, akkor csak bókolni akart.:D

2015. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
100%
csak sötétben szeretkezne veled
2015. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan vagy mint a Snickers, kívül csúnya belül finom :-)
2015. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Secret184 ***** válasza:
Szerintem is bókolni akart. :) Kivéve ha perverz, akkor máshogy is lehet. :D
2015. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a snickers szép kívül belül, szerintem a Chokito ra gondolál


[link]

2015. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"ha egy fiú mond neked valamit amit többféleképp is értelmezhetsz, és abból az egyik sértő, noss ő biztos nem arra gondolt"
2015. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt kérdezi.. mire értette ezt? Hogy gondolta ezt? Miért mondta ezt? Miert tette azt? Miért ilyen velem.. mindent túl kell komplikálni és bobyolítani helyette pedig használni azt az alapvető emberi adottságot, melynek az a neve: KOMMUNIKACIÓ. Miért nem kérdezed meg tőle kerek perec: "És ezt most hogy értetted?" És ennyi.
2015. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaja, nyugodtan mond meg neki, hogy zavarba ejtett ez a dolog és néha eszedbe jut, most ezt hogy érti
2015. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!