Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a pasik miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasik miért nem értik meg egy átlag nő gondolatmenetét sem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Megértenénk... ha lenne olyanjuk.


badumm-tsss

2014. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hümm?
2014. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
azért mert a nők sem értik a pasikat sem :) hiába gondolják a nők egy jó része hogy a pasi sör szex és kaja,nem így van,ennek az oka pedig az hogy a két nem teljesen különbözik,ezáltal a gondolkodásuk is
2014. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez már megint egy marhaság.
2014. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Mert a lányok még a legegyszerűbb dolgot is képesek teljesen túlbonyolítani, és olyan dolgot odaképzelni ami nincs is..a fiúk pedig "józan paraszti ésszel" gondolkodnak. Szerintem:) L
2014. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők még saját magukat sem értik sokszor. :) Akkor mi férfiak, hogyan vagy miért is érthetnénk meg őket? Igazából én nem foglalkozom ezzel. Ha örül, úgyis látom rajta, érzem. Ha gondja van, akkor meg mondja. Ha nem mondja, akkor így járt. Nem támogatószolgálat vagyok, hanem egyenrangú partner.
2014. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Én már megértettem, legalábbis ami a kapcsolati preferenciáikat illeti: Nézz ki jól, legyél magas és vagy vékony vagy izmos, ha ezek nincsenek szóba sem állnak veled. Emellé legyél velük nagyon bunkó, mert az a rosszfiús, attól nedvesedik a bugyi. Emellett legyen rengeteg pénz is. Ez alapján választanak párt. Aki ezeknek nem képes megfelelni azt lenézik és kigúnyolják, porba alázzák.
2014. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Néha nálam is előfordul, hogy úgy magyarázok meg valamit, hogy magam is belebonyolódok, akkor csak néz rám a párom és végül mindketten nevetünk egy nagyot. :P Egyszer már ki is jelentette, hogy szereti, amiért ilyen kiszámíthatatlan vagyok és néha olyanról kezdek el beszélni, olyat csinálok vagy mondok, amire nem számít. :) Nem feltétlen rossz ez én szerintem. A férfiaknál nekem inkább az a tapasztalatom, hogy az érzéseiket, a gondolataikat nem közlik és ki kell találni... ebből szokott az lenni általában, hogy mindent összekombinálunk, mert tudjuk mit higgyünk mi van vele.
2014. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: fúú de hülye vagy.
2014. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
mert nem tudjuk*
2014. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!