Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy átlag nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy átlag nő regisztrál társkeresőre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Persze hogy nem. Csak a legszebb csajok tehetik meg. Egy átlagosnak törvény adta joga ku.sba ülni otthon.

Persze hogy regisztrál. Ő is akar barátot.

2014. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Átlag nők igen, szuper nők tuti nem, max csak arra hogy kitűnjenek a tömegbe... De azok nem akarnak majd semmit :D
2014. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, sőt a helyesebbek is, csak sok barátnőm átlag alatti, alakra is,öltözködésre is,arcra is, sőt még nem is tul okosak, de kinevetik és elküldik még a normálisabb kinézetü fiúkat is. Közben meg sajnálkoznak, hogy nekik nincs barátjuk. Én is lány vagyok, de még engem is kiakaszt jópár barátnőm, ezzel hogy ők átlag alattiak és még az átlagosnál jobb fiúkra is fujjonganak. Most azért is dühöngök ezen, mert egy barátnőm sirt, hogy nincs pasija (alacsony a csaj, van pocija, hátul van zsirpárnája, és lapos fenekü,rövid combu,arcra tök átlagos, tehát messzemenőleg nem egy szexbomba, erre én jót akartam és egy elég helyes srácra mondtam, hogy épp nincs barátnője ha gondolja bemutatom, és úgy le degradálta a srácot, holott a fiú kimondott jófej). 20L
2014. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az az átlag nő?
2014. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4. Akire ha ránézel nem azt látod hogy ronda, de nem is azt hogy szexbomba. És ha Te magadat nem tartod, helyes fiúnak, akkor reménykedsz, hogy egy átlagos nőnél esélyed lehet.
2014. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ma 12:10! Jé, egy normális nő;) Ritka az ilyen.
2014. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tévedés, szuper nők is regisztrálnak társkeresőre, pont azért, mert az ő elvárásaik annyira az egekben vannak, hogy egyszerűen nincs a környezetükben alkalmas partner.
2014. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mindenféle ember regisztrál, mert társra a külsőtől függetlenül minden emberi lény vágyik, s minthogy ismerkedni nem csak egy szórakozó helyen, vagy villamoson lehet, ezt az ismerkedési színteret is kipróbálják sokan.
2014. máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy átlag nő?

Minden nő csodás, csak nem mindenkinek tetszik.

De biztos megtalálja a párját, ha nem a fellegekben jár.

2014. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy regisztrál.

Aztán konstatálja, h a férfiak arra használják a nevezett oldalakat, hogy:

-hellóbébyjösszeegykörre,

-mikor szexeltél utoljára?ÚRISTEEEEEN!!!!HOGY BÍROD MÉG???

-MILYEN POZITÚRÁBAN SZERETED????

-AZONNAL TALÁLKOZNUNK KEEELLL!!!!!

-VAN INTIM KÉPED???NINCS?????MIÉRT??KÜLDJEEEK?????

-CAMOZUNK???UNATKOZOK!!!És megmutatom a ....

És hasonló "lényegretörő" gondolatok megkapása után végiggondolja, h erre nincs is szüksége.

Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

És hozzá egy lehetőségek szerint "intelligensen" és nem puncis-pichás képekkel feltöltött adatlapom társult.

De én belefáradtam.Volt néhány katasztrofális "tali".Volt olyan, hogy a csávó tőlem akart pénzt kérni, mivel nem tudna hazamenni, a semleges helyről ahol találkoztunk.

Volt ,aki este 10 órakor követelte, h azonnal adjam meg a címem, mert ő majd most eljön és...

Volt aki a banki hitel képességem felől érdeklődött intenzíven

És még sorolhatnám...

És lakjál ott, ahol ő, illetve azonnal induljál, mert ő aztán nem hajlandó egy lépést sem menni->menjél házhoz

De nyilván vannak rendes férfiak és nők is a társkeresőn :)

2014. máj. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!