Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy átlag nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy átlag nő regisztrál társkeresőre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 11:59
1 2
 11/14 eszternagy válasza:
100%

Regisztrál, persze. Csak nem mindegy, hogy miért. Nekem az a tapasztalatom, hogy az átlagos nők többsége két okból társkeresőzik.

Vagy egyszerű (értelmi képességeket tekintve) a lány és/vagy félénk is, ezek a nők általában a kevésbé színvonalas és ingyenes társkeresőkre regisztrálnak és sajnos sok negatív tapasztalatot szereznek az előző hozzászóló által említett kategóriájú kérdések révén. Vagy pedig értelmes lányról van szó, aki azért társkeresőzik, mert sajnos manapság hiányzik az a közeg, ahol hasonlóan értelmes, átlagos pasikkal lehet normális keretek között ismerkedni.

Az egyetemeken az emberek többnyire tanulnak, egyéb szórakozóhelyeken pedig vagy nem találni normális pasit vagy az a probléma, hogy manapság már nem bevett szokás csak úgy odamenni egy lányhoz és leszólítani, pláne, ha nem gazdag/helyes pasiról van szó, mert a plafonig érő női elvárások miatt sok visszautasítást kapnának. Ezen túl társkeresőn való ismeretség után könnyebb vonzódni egy átlagos pasihoz, akiről tudjuk, hogy elviekben normális, rendes, megbízható, mint egy vadidegenhez.

Ezek a lányok, ha szerencséjük van (mint nekem volt) megtalálják azt a típusú társkeresőt, ami az ő rétegüknek megfelelő vagy egy rossz társkereső választás után csalódnak és feladják.


Nekem szerencsém volt, megtaláltam a nekem megfelelő típusú társkeresőt és bár én is válogatós vagyok (nem pénz és külső tekintetében, inkább a megbízhatóság a fő szempont és hogy tudjon szeretni), a 7. vagy 8. randimon sikerült megtalálnom a páromat, de az addigi randijaimon is csupa értelmes, rendes sráccal találkoztam, csak ő volt az, akivel megvolt a kölcsönösség. Majdnem egy éve együtt vagyunk és minden rendben van, sosem volt még ennyire odaadó párom. :)


Szóval fel a fejjel fiúknak is, lányoknak is, a kérdezőnek pedig egy kalappal. :)

2014. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 haccp válasza:
igen
2014. máj. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak az regisztrál akinek valamiért nem akar menni igaziból a párkeresés/ismerkedés.
2014. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy regisztrál.
2015. aug. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!