Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalakon a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon a lányok többségének megfelelni egy átlag srácnak szinte képtelenség?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy 50 ből 45 vissza sem ír, ha csak átlagos vagy az alatti a külsőd, vagy nincs képed. A többi ha vissza is ír, valami extrát vár el a pasitól. Hogy az folyamatosan szórakoztassa, vagy ha a lány nem keres jól stb, akkor a pasi kihúzza abból a tespedt életmódból. Tehát vagy dumát vagy tehetősséget kérnek számon a legtöbben (a a maradék 5 ből 4 en)a pasitól. Ha mind a kettőben átlagos szürke egér vagy, akkor pár nap és vége az idilli beszélgetésnek. Ők meg csak a testüket dobják be a dologba. Tisztelet a kivételnek. Jó ma lánynak lenni?
2014. febr. 9. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez már sokszor ki lett vesézve itt, ha gondolod nézd vissza kereső segítségével.

Ilyen virtuális és valós világot élünk.

Amíg náluk lesz az összes p*na addig ők mondják meg, hogy ki kapja meg. :D

Lehet ezért operáltatja át magát néhány férfi nővé, hogy tudjon végre parancsolni valakinek, nem tudom. :)

2014. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

En fent vagyok tarskereson, es visszairtam a szakallas, tulsulyos rockernek, mert o sokkal ertelmesebben irt nekem,mint az atlag srac. Bocsi, de nekem szamit, hogy fel tudjak nezni a paromra intelligencia teren. Fontosabb, mint a kulso, a penze meg nem erdekel, voltam en boldog egy garazsbol atalakitott alberletben is.

Szerintem ertheto, hogyha nincs keped, nem kapsz valaszt. Nem is ertem ezen miert akadnak ki egyes ferfiak. Eloben is azzal kezdesz beszelgetni aki szimpatikus!

Es igen, en szeretem, hogy ma vagyok lany :)

2014. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,tényleg nagyon el vannak szállva maguktól,ez a fiúk hibája is,a sok pozitív visszajelzés tornázza az egekbe az önbizalmukat és onnantól csak az álompasik felelnek meg nekik.az életük a pasizás körül forog,meg elkönyvelték,hogy az ő joguk válogatni a jelentkezők közül mint ha valami királykisasszonyok lennének,hát elég furcsa világot élünk de ez van
2014. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ja 2es érthető hogy szeret ma lánynak lenni de régebben nem állt volna ilyen jól a szád,na remélem egyszer még visszatérnek a régi szép idők amikor a nők szépen el vannak nyomva a férfiak által meg eltörlik ezt az egész idióta tanulj tanulj dolgozz dolgozz,pénz körül forgó világrendszert.b_lfaszok.
2014. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4-es, mi a gond, nem tetszik, hogy a nok lehagynak teged, hogy esetleg jobbak nalad, es rajottek, hogy a ferfiak a farkuknal fogva remekul iranyithatoak? :)
2014. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem hát,le is gyilkolom majd mindet,mint hitler a zsidókat
2014. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak rajta, aztan marad az almaspite :)
2014. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
anyád temetésen mosolyogj
2014. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
el se temetjük majd,csak ott fog rohadni egy gödörben 500 másik névtelen hulla között
2014. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Anyam meghalt 12 eve. Bocsi.

Erdekes, hogy az elso mondataimon nem akadtal fent, csak azon, hogy szeretek lany lenni. Miert is vagy ilyen frusztralt?

2014. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!